Street Style podle Rachel Zoe

/ Redakce

Bez kabelky se žena cítí nahá, alespoň to tvrdí Carrie Bradshaw alias Sarah Jessica Parker v seriálu Sex ve městě. Slavná stylistka a módní návrhářka Rachel Zoe to vidí úplně stejně. K dokonalému outfitu bezesporu patří i dokonalá kabelka. Proto Rachel neváhala a k módní kolekci dodala i módní doplňky.

K letním šatům doporučuje stylové psaníčko, které nesmí působit jako večerní a příliš noblesní, ale klasické jednoduchého tvaru a nesmí být příliš zdobné. Přesně to v barvě černé, velbloudí a i z hadí kůže najdete v jarní kolekci kabelek Rachel Zoe. Pokud vyrazíte v kostýmku do práce, pak rozhodně nezapomeňte své drahocenné věci uložit do skvělé Tote kabelky, kterou pro vás Rachel opět navrhla hned v několika barevných odstínech i materiálech. Pokud jste matka stejně jako je sama Rachel a těch věcí musíte vzít s sebou více než obvykle, pak rozhodně sáhněte po velké shopper kabelce, která je nejen dostatečně prostorná, ale dokonale stylová.

Rachel Zoe prostě ví, co se nosí a navíc jako pracující žena zná i potřeby nás „obyčejných“ žen, které musí stíhat prostě úplně všechno a ještě něco navíc.

 

Foto: facebook.com

0 Comments

Leave a Comment