Stylové boty, ve kterých musíte vykročit do nového roku

/ Redakce

Nový rok je tu a my se nemůžeme dočkat, co přinese. Číslo jedna na našem seznamu úkolů je vykročit do něj v těch správných botách. Tyhle musíte obout letos, aby byl váš krok úspěšný a patřičně stylový.

1) Nike Cortez

Tyhle boty měl na sobě Tom Hanks ve filmu Forrest Gump. A běhalo se mu v nich jedna báseň, takže do města ideální. Pohodlí je přeci na prvním místě. „Běž Foreste, běž!“cortez

2) Zelené kotníčkové

Nemáte zrovna náladu na složitý outfit, ale přesto se chcete cítit „fashion“? Obujte výrazné boty, třeba zelené. Detail, který z obyčejného outfitu vytvoří cool kombinaci. Ty na vysokém podpatku jsou našimi favority.

zelene3) Mokasíny

Ano, mokasíny. Potřebujete je. Jsou pohodlné a můžete je obout ke všemu a téměř na každou příležitost. Letos bude jejich rok, tak hurá pro ně.

mokasiny

4) Červené na nízké podpatku

Nosíte červenou? Ne? Tak začněte, protože málokterá barva je takhle výrazná a přesto snadno kombinovatelná. Začněte u bot. Kombinace džínů a bílého trička ještě nikdy nevypadala tak skvěle. Ano, je to díky červeným botám.

red
5) Kitten heels

Ještě nedávno platilo, že buď podpatek extra vysoký, nebo žádný. Hlavně nic mezi tím. Letos bude všechno jinak. Pravidla hry se změnila a to pravé je právě něco mezi tím. Takže sice budete mít boty na podpatku, ale nebude vás z nich bolet noha a vydržíte v nich bez problémů celý den. Ať žije kitten heel!

kitten

 

Foto: Pinterest

Úvodní: hm.com