To nejlepší z červeného koberce

/ Michaela Hošková

Podzim je vždy bohatý na společenské události a červené koberce se pravděpodobně až do jara nesrolují.

Na konci roku probíhá řada charitativních akcí včetně té včerejší, kdy Tereza Maxová opět uspořádala přehlídku pro svou nadaci a vy již zítra můžete očekávat reportáž. Prozatím se zaměříme na zahraniční celebrity, které vždy dbají na svou dokonalost před blesky fotoaparátů. Dobře vědí, že novináři a módní kritici na nich nenechají nit suchou. My jsme pro vás vybrali ty nejlepší z nejlepších, tedy podle našeho názoru, ale nějak podvědomě tušíme, že s námi budete jistě souhlasit.

Americká herečka a manželka Justina Timberlaka Jessica Biel rozhodně zazářila a to hned dvakrát. Jednou v doprovodu svého manžela, kdy zvolila model Giambattista Valli v černobílé kombinaci. Tuto klasiku podtrhla ostře zelenými botami, které nás uchvátily. Podruhé sáhla Jessica po kráse značky Chanel a její šarm dosáhl maxima. Do černobílé klasiky značky Chanel se oblékla i režisérka Sofia Coppola, k níž tento čistý styl neodmyslitelně patří.

Justin Timberlake a Jessica Biel

Justin Timberlake a Jessica Biel

Ani krajka značky Dolce&Gabbana nemohla minulý týden chybět na červeném koberci. Své křivky do ní zahalila francouzská herečka Berenice Marlohe.

Berenice Marlohe

Berenice Marlohe

Černá barva nikdy nevyjde z módy. Lichotí postavě, skrývá v sobě sex-appeal, eleganci i tajemství. Světové celebrity to dobře vědí, a pokud chtějí vsadit na jistotu, černá jí rozhodně je. A tak není divu, že červený koberec často zakryje právě černá. Francouzská herečka a modelka Léa Seydoux navštívila butik Prada, kde si vybrala nádherný černý kabátek a především fantastické sandálky, které nelze přehlédnout a neobdivovat. Americká herečka Leelee Sobieski vyrazila do muzea Guggenheim v New Yorku v úchvatném modelu od Diora. Je možné, aby tento model někomu neslušel? Je to sen snad každé z nás a Raf Simons na to jistě sází ve své tvorbě. Černým šatům Rafa Simonse podlehla i jeho konkurentka v oboru čínská návrhářka Mary Ma, která může obratem dělat i modelku. Její krása v těchto šatech je výjimečná a my jen tiše tleskáme.

Mary Ma

Mary Ma

I když za okny je mlha, šero a nevlídno, na červeném koberci vládnou i nadále květy. Pro optimismus květů se rozhodly modelka Poppy Delevingne a herečka Blake Lively. Poppy oblékla šaty dokonalé Mary Katrantzou a Blake módního génia Oscara de la Renty.

Poppy Delevingne

Poppy Delevingne

A kdo další zazářil a zanechal v nás vzpomínku na dokonalý styl? Více ve fotogalerii.

Foto: Profimedia.cz; Facebook.com