Svatební beauty trendy

/ Redakce Foto: Pinterest

Svatební sezóna je pomalu ale jistě v plném proudu a s ní i nové trendy. Které účesy a líčení bude letos v kurzu?

Pokud bychom měli jedním slovem definovat aktuální svatební trendy v oblasti krásy, bude to rozhodně PŘIROZENOST. Už žádné umělé nehty, falešná opálení, vlasové příčesky, glitry a komplikované účesy, které zaberou hodiny.

V jednoduchosti je krása

Svatební účesy rozhodně neznamenají jen těžké drdoly a asymetrické lokny. Obzvlášť ne letos, kdy se nosí především přirozenost. A to i ve vlasech! Nosí se jak rozpuštěné messy hair, tak lehce uhlazené vlasy. Copánky i nedbalé drdůlky. Důraz se klade hlavně na texturu vlasů. Tu nejlépe zdůrazníte stylingovými přípravky podle konkrétního typu účesu. Hlavní roli  ale letos hrají vlasové doplňky, hlavně ty květinové. Je jedno, jestli zvolíte květinovou čelenku, nebo pár kvítky dozdobíte svůj účes.

Oči, nebo rty? 

Líčení zůstává stejně jako vlasy, co nejvíce přirozené. Pyšníte se dokonalou pletí? Skvělé! Jednou z možností je vyzkoušet tolik opěvovaný no make-up look. Další variantou jsou výrazné rty a to v barvách lesních plodů, nebo šťavnaté růžové, matné i lesklé. Pokud se rozhodnete zvýraznit oči, zapomeňte na dominantní smokey eye, nebo tvrdé oční linky. Nosí se lehce růžová víčka, nebo teplé odstíny hnědé. Záleží na tónu vaší pleti a barvě očí.

PS: Pro výrazné rty nezapomeňte na dokonale bílé zuby, ale hlavně – na neslíbatelnou rtěnku! 

Nude nehty

Dokonalé ruce na kterých se bude vyjímat svatební prsten jsou podmínkou každé nevěsty. Důležitá je jejich důkladná péče a následně vhodný výběr barvy laku. Skvěle vypadají nude odstíny, ať už v tónech hnědé nebo růžové. Nehty se nosí přírodní zapilované do mandlovitého tvaru. Pokud máte problémy s jejich kvalitou a růstem, zařaďte do svého jídelníčku kvalitní olivový olej, ořechy, ryby a avokádo.