Švédská značka SACHAJUAN dorazila do Čech!

/ Redakce

Značka SACHAJUAN představuje prémiovou profesionální vlasovou řadu, která spolu s prémiovou tělovou řadou slaví obrovské úspěchy v Evropě, USA a Asii. Na českém trhu k dostání nebyla, a proto je skvělou zprávou, že si tuto švédskou značku můžete nyní poprvé koupit v síti salonů Bomton.

Švédská značka SACHAJUAN se řadí mezi prémiové profesionální značky velmi vysoké kvality, čemuž odpovídá celková prodejní filozofie včetně pečlivého výběru salonu a obchodů, v nichž lze výrobky SACHAJUAN zakoupit. Všechny produkty nejvyšší kvality této značky se vyrábějí v Švédsku.

Českým zákazníkům se poprvé tato značka představuje v Bomton studiích, následovat budou další luxusní kadeřnické salony po celé České republice.

OfJ9XvjOnYldGb6G0XFBb45OhOvMSeCEhBSymqjokIk

Příběh SACHAJUAN

Sacha Mitic začal spolupracovat s vyhlášenými švédskými fotografy a předními skandinávskými módními magazíny jako vlasový stylista a kadeřník. Bohaté pracovní zkušenosti ve Stockholmu nestačily a Sacha odjel do New Yorku, kde už v den příletu začal pracovat jako stylista při focení pro magazín Amica. Během pobytu v Americe spolupracoval s celosvětově známými časopisy, jako je australský, brazilský a mexický Vogue, The New Yorker, Allure Magazine, Glamour, Women ́s Wear Daily „WWD“, Elle, GQ a mnoho dalších. Díky práci na módních editorialech se dostal i ke stylingu celebrit. Na vrcholu své kariéry se Sacha rozhodl vrátit zpátky do Stockholmu, kde si otevřel vlastní salon. Díky propojení klientů a kolegů se zde seznámil s Juanem.

Juan Roselind začínal v 80. a začátkem 90. let jako učeň u vyhlášených kadeřníků ve stockholmském salonu královského dvora a mnoha celebrit. Pracoval i jako vlasový stylista během focení módních editorialů a vybudoval si stálou klientelu, včetně mnoha celebrit.

Juana a Sachu spojil kadeřnický salon, který společně založili v centru Stockholmu. Salon SACHAJUAN navrhl světově proslulý architekt Tomas Ericsson a nacházel se v elegantní budově bývalé galerie. Nesl se v minimalistickém stylu s jemnými ženskými liniemi. Stal se salonem s velkým S a kadeřnické duo se podílelo také na tvorbě redakčních editorialů, módních show a stylingu celebrit – to vše podle nejnovějších módních trendů.

SACHA-JUAN-Skuren-96-dpi

Dvojice se začala věnovat přípravě vlastní vlasové řady, když oba zaznamenali výrazný nedostatek kvalitních produktů. Jejich cílem bylo vytvořit vysoce kvalitní produktovou řadu, která uspokojí náročné zákazníky a profesionály, ale zároveň budou přístupné pro běžné spotřebitele. První uvedení vlasové kosmetiky SACHAJUAN proběhlo v roce 2004 na švédském trhu. Od té doby se každoročně množství prodaných produktů znásobuje. Všechny výrobky značky SACHAJUAN jsou vyvíjeny a vyráběny švédskými výrobci v blízkosti Stockholmu. Minimalistický design obalů produktů SACHAJUAN pramení z tradičních lékárenských hnědých lahviček propojených s bílou jednoduchostí a elegancí salonu.

qHeUy-pO07dWO0pwokaT9EC1ohmtn1iElgebrzaZE9Q

Podstatou značky SACHAJUAN je jednoduchost. Péče o vlasy by měla být co nejjednodušší, proto se značka neustále snaží, aby její komunikace i přípravky byly srozumitelné a snadno použitelné. SACHAJUAN výrobky tvoří technologie Ocean Silk. Byla vyvinuta z různých druhů mořských řas, které dodávají vlasům vlhkost, lesk a navracejí jim jejich přirozenou krásu.

Účinné látky a technologie tělové řady SACHAJUAN Body Care se nazývá technologie Earth Silk. Je vyvinuta patentovaným výrobním procesem švédského ovsa, tzv. Beta glukan. Rozvolněná ovesná vláknina má schopnost proniknout až do nejhlubších vrstev pokožky dermis, kde stimuluje tvorbu kolagenu a snižuje tvorbu vrásek. Oves Beta glukan pomáhá pleti získat zpět svou vitalitu, uklidňuje a znovu obnovuje podrážděnou pokožku. Tyto výrobky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem typům pleti a jsou k dispozici ve třech charakteristických vůních Ginger Flower, Shiny Citrus a Spicy Citrus.

IdGfddMTaIeC5q64caWfN9mcT_TcjkctsCVdVJYepTQ

Foto: Archiv značky