Swag Me dobývá Brno

/ Redakce

Svoboda v oblékání je to, po čem mnohdy prahneme. Odívat se podle vlastních představ, bez jakýchkoliv hranic a zábran, natož bez kritiky okolí. To vše i mnoho navíc přináší „Swag Me“!

Historie swagu

Swag styl nepatří mezi úplné novinky, již v devadesátých letech o něm nadaní černoši rapovali a jen o pár let později se k tomuto stylu naklonili i umělci a módní návrháři. Ze swagu se stal styl vyjadřující naprostou pohodu. Zhruba před třemi roky se začal swag probojovávat i do České republiky a v tuto chvíli ve velkém „zaútočil“ na Brno. Pohltí i vás?

Podlehnete i vy?

Zapomeňte na chvilku na předražené značky, které máte tolik v oblibě. Zamyslete se, za co těmto značkám ve skutečnosti platíte a zda by nebyla jiná varianta pro získání vlastního sebevědomí a módní nezávislosti? O tom se vás pokusí přesvědčit nový módní obchod, který vznikl v česku a rychle posouvá hranice dál. Jakmile podlehnete, už nebudete chtít jinak.

Navrhněte si vlastní styl!

Oblečení s vlastním designem, logem i motivem. Přesně takové, jaké byste si navrhli, kdybyste měli malý ateliér a kreativní duši. To již není třeba, nedávno otevřený obchod s názvem „Swag Mesídlící v obchodním centru Futurum v Brně, boří mýty a přináší vám možnost vytvoření vlastní módní kolekce!

Nečekejte horentní sumy, v tomto obchodě vás kromě kvalitních kousků originální street a urban módy čeká stylová a příjemná obsluha, šikovní grafici zpracovávající vaše návrhy i módní kousky, které jinde jen těžko najdete. Česká značka tak usiluje především o originalitu a seskupení lidí se stejnými zájmy, stylem i myšlením.

Crown, Ink, Reasonate i Snapbacks je jen část toho, co vás v kamenném obchodě či na e-shopu značky Swag Me čeká. Přesvědčte se sami a navštivte swagme.cz nebo si rovnou zajeďte do OC Futurum v Brně na Vídeňské ulici. Litovat rozhodně nebudete. Bezkonkurenčně nejširší nabídka nízkých, středních, tříčtvrtečních a vysokých tenisek (kecek, chcete-li), což je naprostá novinka, vás ohromí.

Foto: Archiv