Swarovski představuje kolekci s Wonder Woman

/ Lenka Komrsková

Společnost Swarovski jakožto partner společností Warner Bros. a DC oslavuje dvěma oslnivými novými kolekcemi film „Wonder Woman 1984“. Řada třpytivých kousků se inspirována ikonickou zlatou zbrojí a orlími křídly Wonder Woman. Obě kolekce jsou ztělesněním vášně, s níž společnost Swarovski podporuje snahy o posílení postavení žen ve společnosti.

Swarovski oslavuje společně s Warner Bros. a DC jednu ze superhrdinek, kterou miluje celý svět, Wonder Woman. Světlo světa spatřily dvě třpytivé nové kolekce – pro Atelier Swarovski i klasickou produktovou řadu Swarovski. Obě kolekce zdůrazňují snahy značky o posílení postavení žen ve společnosti.

Nové kolekce jsou předzvěstí premiéry filmu „Wonder Woman 1984“. Tento snímek je dlouho očekávaným pokračováním snímku „Wonder Woman“ z roku 2017. Kolekce nacházejí inspiraci ve zlaté zbroji a orlích křídlech Wonder Woman a vyzařují ženskost, sílu a odhodlanost.

Wonder Woman je vzorem pro celé generace žen; je to postava zosobňující hrdinnou duši, vždy s jejím jedinečným stylem. Nové kolekce Swarovski x Wonder Woman jsou poctou nejen dokonalému uměleckému mistrovství značky, ale také stylu, síle a vytrvalosti Wonder Woman, přičemž si kladou za cíl povzbudit ženy celého světa, aby našly sebedůvěru a sílu.

Swarovski oslavuje ikonickou superhrdinku ve dvou podobách šperků – jsou inspirovány jejím bojem za pravdu, její silou a soucitem se všemi bytostmi.