Talika: Průkopník kosmetického ošetření světlem

/ Redakce

Značka Talika je odborníkem na specifická ošetření. Stala se průkopníkem kosmetického ošetření světlem a nyní představuje své další novinky.

Talika, průkopník kosmetického ošetření světlem, vytvořila unikátní formule Photo Beauty Therapy Day a Photo Beauty Therapy Night, které se objevily již v jejich hydratační řadě Photo Hydra range.

Photo Beauty Therapy Day je bioenergetická sloučenina, která stejně jako fotosyntéza u rostlin, dokáže přeměnit energii z denního světla na energii napravující poškozenou DNA pleti. Tato sloučenina dodává pleti vše, co potřebuje – komplexní ochranu, hydrataci, navrací pleti zářivý vzhled a působí jako protivrásková péče.

Nová řada Quintessence bojuje proti všem známkám stárnutí a obsahuje proto také navíc ještě sloučeninu Bio-Led Photo Beauty. Tato zázračná aktivní složka, která chrání mládí buněk, je tvořená extrakty z Indické ostružiny, kterou Indičtí doktoři ve svém lékařství používají po staletí. Tato složka zvyšuje produkci kolagenu o 43% a snižuje naopak hyper pigmentaci o 34% po 30 dnech používání, proto zpomaluje produkci melaninu a redukuje tmavé skvrny, pleť je tak zpátky zářivá.

V celé řadě Quintessence jsou tři produkty:

Light Quintessence Serum – ultra koncentrované omlazující sérum, které redukuje vrásky a vrací pleti mladistvý vzhled.

Talika_Light Quintessence Serum

Light Quintessence Day Cream – denní krém obsahuje ochranný faktor SPF 15 a chrání tak pleť proti nepříznivým vlivům UV záření. Aktivní ingredience jsou Bio-Led Photo Beauty komplex, který navrací pleti mladistvý vzhled. 

Talika_Light Quintessence Day Cream 30 ml

Night Quintessence je první omlazující noční péče, jejíž účinky jsou díky působení světla zcela revoluční. Noc hraje zcela esenciální roli v péči o pleť, zatímco spíme, naše buňky regenerují, pleť relaxuje a je více propustná pro aktivní složky obsažené v produktech.

Talika_Night Quintessence

Foto: Archiv značky