Talika: Z masti na popáleniny se stal hit

/ Redakce

Značka Talika je odborníkem na specifická ošetření. Původně byla vyvinuta kvůli popáleninám a stala se také průkopníkem kosmetického ošetření světlem.

Mladá francouzská lékařka Danielle Roches, která vlastně původně náhodou vyvinula mast, po které touží miliony žen na celém světě.

Francouzská lékařka Danielle Roches pracovala před více než půl stoletím na očním oddělení jedné pařížské nemocnice a vyvinula antibakteriální mast na rostlinné bázi určenou k léčbě pokožky pacientů, kteří za války utrpěli popáleniny v obličeji. Výsledky překvapily i ji a doktorka Roches zjistila, že krém neléčí pouze popáleniny, ale že po něm také zázračně dorůstají řasy. A tak se zrodil Lipocils, kosmetický bestseller, který učinil z milionů žen po celém světě věrné zákaznice značky Talika.

talika

V dnešní době se může Talika pochlubit více než 20 výjimečnými přípravky, které jsou zaměřeny na oči, tvář, nehty a ruce. Přichází také nyní s první hydratační řadou na pleť, jejíž účinky jsou umocněny principem světelné terapie.

Dehydratovaná pleť napomáhá stárnutí pleti, a tím i tvorbě předčasných vrásek, drobných linek a tmavých skvrn. Talika přidala do svých nových produktů enzym Photo Beauty enzym, který dokáže přeměnit energii z denního světla na energii napravující DNA pleti a dokáže tak napravit až 87% poškozené DNA pleti.

essai_light_quintessence_09

Vybrat si můžete ze třech přípravků – Photo Hydra Serum, Photo Hydra Day Cream a Photo Hydra Night Cream. Všechny seženete například v parfumeriích Douglas, Sephora a Marionnaud.

Talik vytvořila také unikátní formule Photo Beauty Therapy Day a Photo Beauty Therapy Night, které se objevily již v jejich hydratační řadě Photo Hydra range a které fungují jako bioenergetická sloučenina, která stejně jako fotosyntéza u rostlin, dokáže přeměnit energii z denního světla na energii napravující poškozenou DNA pleti. Tato sloučenina dodává pleti vše, co potřebuje – komplexní ochranu, hydrataci, navrací pleti zářivý vzhled a působí jako protivrásková péče.

24F3B6E700000578-0-image-a-67_1421943291666

Foto: Archiv značky