Tělové trio od L`Occitane, které prostě musíte mít!

I když to na zimu venku moc nevypadá, naše pokožka změny teplot vnímá a je na ně velmi citlivá. Vnějším projevem je pak suchá kůže na rukou i na těle.

Tělové krémy  a krémy na ruce by proto v tomto období měly být výživnější. Ideální pomocník je bambucké máslo, jehož účinky ucítíte na první dotek.

Jednou z prvních kosmetických společností, jež vyvinula kompletní sortiment s bambuckým máslem, zabývající se péčí o pleť, je francouzská L`Occitane. Vlastnosti této složky jsou pozoruhodné, a to v několika ohledech. Bambucké máslo je známé především pro svou schopnost vyživovat, hydratovat a chránit. Úspěch unikátní složky je spojen s prací žen z Burkina Faso, od kterých L’Occitane nakupuje vysoce kvalitní bambucké máslo pro svou kosmetiku.

Novinkou, která ochrání vaši pokožku před zimou, zatímco se budete moci těšit ze svěží vůně jara, je trio jemných tělových krémů v plechových krabičkách.

Shea Ultra Soft Cream'ler

Vanilka, limetka a růže – to jsou kouzelně jarní vůně, které se nachází v každém jemném tělovém krému v kombinaci 10% bambuckého másla s jednou z těchto příjemných jarních vůní. Vybrat si můžete ze tří hravých plechových krabiček, které představují tři okouzlující ingredience. Okusit můžete jemný tělový krém s vůní aromatické vanilky, pikantní limetky či něžné růže. Zvolte si sami, jakou barvu a vůni budete chtít každý den nosit při sobě.

F10_01CR100K14 F11_01CV100K14 F12_01CA100K14

Foto: Archiv značky