Tenisky nikdy nevyjdou z módy!

/ Redakce

Tenisky nikdy nevyjdou z módy. To je jistě pravda, na které se všichni shodneme. Navíc jsou pohodlné a současné módní trendy nám umožňují nosit je téměř ke všemu.

Co si vybavíte, když se řekne tenisky? Možná fitko a sportovní outfit, nebo vycházku se psem…? Jestli ano, pak jste ještě nezjistili, jak variabilní, skvělá a hlavně trendy obuv se pod tímto slovem skrývá.

Bývaly doby, kdy se tenisky nosily zásadně v kombinaci s džínsy nebo tepláky, ale ten čas je nenávratně pryč a nejeden módní dům či stylista zjistili, že právě sportovní obuv dodá oblečení šmrnc a grády. Můžete si obléci romantické baletní sukně, pouzdrové šaty nebo kostýmek a vždycky se k tomu tenisky budou hodit. Co se dříve zdálo jako tabu, je dnes módní záležitostí.

Bez názvu

Zabrouzdaly jsme po internetu a našly pro vás pár tipů tenisek, které jsou vše, jen ne nudné a vhodné pouze do parku.

Asi jedničkou budou ty z módního domu Chanel. Šlo by jim vůbec odolat? Pokud dáváte přednost klasickému a pohodlnému tvaru s výrazným detailem, pak tenisky Isabel Marant vás uspokojí. Trochu třpytu vašemu outfitu dodají tenisky Miu Miu. Jestliže patříte mezi milovnice platforem, neváhejte a objednejte si ty od Superga na asos.com.

Foto: Archiv firem; Pinterest