Tenisky se statementem: GRL PWR by PUMA

/ Lenka Komrsková

Oblíbená sportovní značka a hudební hvězda Lola Plaku představují spolupráci, díky níž vznikly nové exkluzivní tenisky PUMA Nova GRL PWR. Lola se stala součástí platformy PUMA Co.creative a nový model bot je jejich prvním společným dílem.

Vzdejte hold ženské síle

Hudebnice je známá svým úsilím o posílení pozice mladých žen ve světě a novými teniskami vzdává hold ženské síle. Sama také dodává, že tato kampaň je o budování sebeúcty, o sebeobjevování a o růstu vlastní osobnosti.

90’s inspirace

Nová silueta boty je inspirována devadesátými lety, ušita je z prodyšného materiálu, který překrývají kožené prvky. Tenisky Puma jsou dostupné ve dvou barevných variantách, černé s barevnými prvky Black Surf a jemné broskvové Peach Bud-Pearl Blush. Celý výrazně ženský vzhled boty doplňuje vyšívaný nápis GRL PWR na jazyku boty.

Kde je seženete?

Obě varianty budou dostupné od 14.2. na PUMA.com. V České republice bude na Vemzu k dispozici růžová varianta Peach Bud-Pearl Blush. Na Slovensku bude bota k prodeji výhradně u prodejce Board paradise. Další barevné verze novinky budou následovat v dalších týdnech.