The Best of…grafičky Majdy

/ Redakce

Poslední dobou mi dělá nakupování trochu problém. Jsem ta holka, co stále něco potřebuje, ale nemůže si vybrat, protože… toto má nepříjemný materiál, kapsy, moc zbytečných knoflíků nebo řasení či překlady? To nepřichází do úvahy… Vadí mi přeplácanost, u textu na tričkách mám neustále pocit, že ho chce každý číst.. nedej bože, že by byl v jazyku, kterému nerozumím a někdo by se mě zeptal: Víš, co tam je napsáno?

Džínové bundy
Období džínsek, kdo ho neměl?! Dlouho mi trvalo, než jsem našla odstín podle své představy a nakonec se to podařilo a to v Lindexu.

Boty
Pruhované boty TOMS jsem prostě musela mít. Je velmi málo věcí, ke kterým si je vezmu, ale pocit MUST HAVE byl silnější než já. V poslední době mě rovněž uchvátilo malé množství oranžové… diář, klíčenka… no a tak to musely být i ty boty s výraznými oranžovými pruhy. Lodičky z Humanicu… to byl asi 2 minutový nákup. Jsou pohodlné a tvoří přeci základ šatníku.

the best-1

Topy
Značku Timeout mám ráda. Většinou nemají kousky, za které, když je vidím, bych se bila, ale když si od nich něco obleču, najednou to vypadá jinak a o dost líp a navíc se vždy cítím pohodlně. Bílý svetřík této značky snadno skončil v mé skříni. Košili Tommy Hilfiger jsem našla asi před rokem v jednom zapadlém second handu v Praze. Ještě stále zůstává zářivě bílá a má dobrý střih.

Šperky
Nejsem holka, co na sebe věší náramky, denně mění náušnice nebo prstýnky. Mám ráda jednoduché kamínky a občas nějaký ten přívěšek. To je vše. Většinou ani neobměním náušnice a nosím jednoduché, ale pravé perličky.

20150808_165827

Šaty
Mám ráda jednoduché, ale na těle zajímavé střihy šatů. Občas šaty doplním drobným páskem a alespoň já mám pocit, že mám vyhráno.

Bez názvu-1

Foto: Archiv firem