The best of Instagram podle šéfredaktorky

/ Redakce

I redakce Iconiq podlehla kouzlu instagramu. Nejen, že se na něj přidala, ale začala poctivě sledovat ostatní.

Svět sociálních sítí je zkrátka na svém vrcholu a i když ze všech stran slyšíme, jak nezdravé to je, jak ničí to naši osobnost, nemůžeme to ignorovat. Já osobně jsem v tomto směru velký amatér. Když máte doma dítě postižené formou autismu navíc s poruchou řeči, musíte denně dbát na kontakt z očí do očí, aby vám vaše dítě porozumělo. Proto se sociálních sítí spíše straním, ale na druhou stranu má práce a současný trend mi velí pravý opak. A tak jsem se pustila do sledování instagramu a zde je výběr toho nejlepšího, tedy podle mě nejlepšího.

Tato fotka obletěla už celý svět. Dcera Demi Moore pózovala se svou matkou, která je od ní téměř nerozeznatelná. Geny zkrátka nezapřeme nikdo a takovéto je navíc škoda před světem skrývat.


Blake Lively na svém účtu nechala sledující nahlédnout do kolekce, kterou připravuje s Amour Vert pro její webové stránky Preserve.

Herečka Milla Jojovich sdílela se světem fotografii ze křtu své dcery. Vskutku dojemná fotografie.

Anna Wintour se objevila na účtu Burberry v nezvyklé pozici. Rozhodně ne jako šéfredaktorka, ale modelka focená pro Vogue.

obrázek-3
Tory Burch na svém profilu ukazuje krásu rozkvetlých zahrad, ale zároveň nás inspiruje k letním dovoleným, jejichž čas se nezadržitelně blíží.

Bez názvu
I topmodelka Pavlína Němcová čerstvě vstoupila do sítě instagram a její fotografie s koněm mě naprosto dostala. A to navzdory tomuto týdnu, kdy má malá dcera z jednoho takového koně spadla. Po této fotce jsem koni zcela odpustila.

obrázek-6
Michael Kors a pohled na Big Ben…už rezervuji letenku do Londýna.

obrázek
Dior zveřejnil fotografii kabelky z Resort přehlídky, která nemůže nechat žádnou z nás chladnou.

obrázek-1
Absolutní milovnicí instagramu je rozhodně módou posedlá Anna Dello Russo. Na této fotografii vypadá mimořádně šťastně.

obrázek-7Foto: Instagram