The Best of…redaktorky Cristiny

/ Redakce

Jak už víte, Iconiq má nový tým a já bych vám ho ráda zase o kousek blíže představila. Dnes nás do svého šatníku nechá nahlédnout editorka italského původu Cristina Pasquini.

Mladinká italská studentka Cristina Pasquini žijící a studující v Čechách je skutečně silnou posilou týmu. Navzdory nízkému věku má již řadu profesních zkušeností díky rodinné firmě zabývající se italským designem. Cristina je jako správná Italka milovnicí módy, která se pro ni stala profesním cílem a nám tak dává trochu jiný pohled na věc.

s cristinou-1

Její citovou záležitostí se stala kabelka Celiné. Jak sama říká, je to kabelka snů, co se stala realitou poté, co si na ni poctivě delší dobu šetřila. Souběžně to byl rovněž dárek „od ní pro ni“ k zahájení studia na univerzitě se stylem!
P.S. Každý důvod je dobrý k nákupu kabelky!!

IMG_8124-2

Své čestné místo v šatníku má i kožená bunda. Jedná se o úlovek z výprodejů, který vydrží dekády. „Myslím, že nehledě na cenu je to kousek, do kterého je dobré zainvestovat a mít ho v šatníku. Slevy jsou poté bonusem. Osobně této bundě v podstatě žiju celý rok“, říká Cristina.

FullSizeRender-3

Ani kabelka – psaníčko nemůže ve sbírce italské redaktorky nikdy chybět. Psaníčka od Michaela Korse si Cristina pořídila na svých cestách v Itálii. I když se Michael Kors dle Cristiny stává až moc komerční a příliš viditelný, tyto psaníčka i tak patří do jejího BEST OF, jelikož jsou neuvěřitelně versatilní a doplní každý outfit. Navíc tyto modely málokdo v prý v Česku má a jsou kožené – to je jedna z věcí, kterou naprosto na kabelkách zbožňuji.

IMG_9792-1

Cristina obecně ráda nosí velmi minimalistické a jednobarevné až basic oblečení. Bílá trička, halenky, blůzky a košile k jejímu šatníku neodmyslitelně patří. Ráda je kombinuje se zajímavými kabelkami a šperky!

IMG_9793-1

A která žena by neměla ráda boty?! Cristina není výjimkou. Vždy se řídí pravidlem, že kvalitní kabelka a boty vynesou i zcela obyčejný outfit do výšin módního stylu. S tím nelze než souhlasit.

FullSizeRender-2

A příště vás necháme nahlédnout do šatníku další posily týmu, Mii Čentešové, která se například neobejde bez dnes již legendárních pruhovaných triček.

Foto: Soukromý archiv