The Force is Female: Nike uvádí nové Air Force 1 Sage pro ženy

/ Redakce

Heslo Force is Female tu už rezonuje nějaký čas a v rámci jeho poselství uvádí značka Nike ve speciální kolekci pro ženy „The 1 Reimagined” nové odvážné siluety oblíbeného modelu Nike Air Force 1. Nike Air Force 1 Sage, oslavující nekonečnou rozmanitost žen, přichází v nízké a vysoké verzi. Ty byly vytvořeny týmem designérek, aby co nejlépe seděly představám jejich budoucích nositelek. Oba kousky jsou součástí nové podzimní kolekce FORCE.

Když se spojí čtrnáct designérek dohromady, tak to opravdu stojí za to. Výsledkem jsou unikátní modely Nike Air Force 1 Sage, které jsou svým vzhledem i funkčností přizpůsobeny ženám. Obě varianty mají upravenou, o 35 % vyšší mezipodešev oproti předchozím modelům, aby obuv svým nositelkám ještě lépe padla.

U nízké varianty si oblíbíte pohodlnější vyšší horní okraj, tvar do mandle a minimum švů. Vysoká verze je zase s unikátním dvoudílným latexovým lemem, který svým totálně minimalistickým, stylovým vzhledem a detaily oslavujícími DNA Nike AF1 zcela překonává všechny předešlé tradiční proporce tohoto modelu.

Cílem je jednoznačně přinést moderní, sofistikovaný vzhled a tak trochu provokovat, ale především perfektně sedět. Dva kotníkové popruhy nabízejí hravou rozmanitost pro různý styling a užití. Jedním popruhem lze boty spojit k sobě pro snazší přenášení, druhý lze zdvojnásobit a použít ho jako náramek na zápěstí nebo jako náhrdelník. Nike Air Force 1 Sage Low bude k mání 5. října, verze High až 1. listopadu na nike.com nebo u vybraných prodejců.