Tílko a džínsy: Na správné kombinaci záleží!

/ Redakce

Asi první co vás napadne, když se řekne tílko a džíny bude: “To je ale banální kombinace!” Jenže mnoho žen si neuvědomuje, jak je důležité zkombinovat právě džíny a tílko tak, aby byly v harmonii. Jedná se přece jen o letní outfit, který je sestavený právě jen z těchto dvou kousků. Tudíž nesmíte výběr podcenit a soustředit se na každý detail, uvidíte, že to dokáže i s postavou dělat divy!

1. Hedvabný top + ohrnuté skinny

Nelze zapřít, že ulicemi vládne poslední dobou trend “sleepwear”. Oblíbenost hedvábných košilek zdobených rafinovanými krajkami stále roste. Spárujte je s ohrnutými skinny džínsy. Krásně vytvarují postavu, dodají krajce kontrastní casual look. Navíc budete sexy!

04_jeans_top

2. Rovný bavlněný top + rovné džíny zkrácené délky

Recept na víkendový outfit? Přesně tento! Bavlněný top bude v každém prostředí příjemný, nikde se nebudete lepit a nebudete se muset starat o nepříjemný pocit ze syntetického materiálu. Finální vzhled outfitu ovlivníte hlavně výběrem správné obuvi! Do přírody pohodlné slippers, do města nízké sandály.

06_jeans_top

3. Romantický peplum top + zvonáče

Letní romatická večeře nemusí být vždy jen ve znamení rozkošných šatů, nebo divokých rozparkových sukní. Skvělou práci odvedou i padnoucí tmavé zvonáče, které se (správným výběrem obuvi) dokáží skvěle prodloužit nohy téměř do nebes. Peplum top na tělo navíc zvýrazní a zeštíhlí pas jako mávnutím kouzelného proutku. Kouzlo!
03_jeans_top

4. “Áčkový” peplum top + rozšířené džíny zkrácené délky

Stylový outfit, který je super trendy a zároveň pohodlný, se jen tak nevidí. Áčkový peplum top vám dá potřebnou úlevu od upnutých tílek (a zůstane pořád ženský!) v horkých dnech a to samé rozšířené zkrácené džíny. Skvělé do města i na daleké cesty !

07_jeans_top

Zdroj: Archiv firem