To nej z květnových obálek

/ Redakce

Opět se po roce dostáváme na dosah letním měsícům, Ještě před tím tu ovšem máme květen a s ním i (ne zas tak moc) rozkvetlé obálky módních časopisů.

Květen bývá měsícem, který často přináší novou inspiraci, energii  i nové nápady. Okamžitě je to vidět minimálně na obálkách módních časopisů, které začínají s kvetoucími stromy postupně rozkvétat také. Letošní rok je ovšem zatím výjimkou a nové nápady aby člověk (bohužel) pohledal.

Nebuďme ovšem zase tolik přísní, jelikož i tak se na pult dostaly magazíny, které rozhodně stojí za povšimnutí. Jmenujme například jednoduchou, do jarní atmosféry ponořenou obálku německé verze Elle, ze které se na nás dívá modelka Alexa Chung jejíž hlavu zdobí trend letošního léta – velký černý klobouk.

Alexa Chung

Alexa Chung

Květen jak se patří hledejme na do růžova laděné obálce časopisu Tatler, kde pózuje překrásná Lizzy Jagger. Stejně tak se povedla beauty edice časopisu Harper´s Bazaar, kde najdete modelku Kendall Jenner pózující v jednom z modelů Chanel Couture jaro 2015.

Kendall Jenner

Kendall Jenner

Barevnou sukní nás nadchla Elizabeth Olsen na obálce kanadského časopisu Fashion. Krásnou obálku má také britský Harper´s Bazaar, spatříte na níc Lupitu Nyong´o s orchidejemi ve vlasech.

Lupita Nyong´o

Lupita Nyong´o

České barvy hájí statečně Karolina Kurková, objevila se na obálkace italské mutace Elle. Zaujala nás také Reese Witherspoon, která v modrých šatech vládne stejně laděné obálce časopisu InStyle.

Že je žlutá barva žhavým trenden probíhající sezóny jsme vám připomínali již mnohokrát. Ale abyste na to náhodu nezapomněli, inspirujte se obálkou ukrajinské verze Vogue, na níž pózuje modelka Georgia May Jagger.

Georgia May Jagger

Georgia May Jagger

Foto: Pinterest