To nej z lednových obálek

/ Monika Kolářová

Někdo možná ještě ani nezačal s nákupem vánočních dárků a na stáncích se již pomalu objevují lednové obálky těch nejprestižnějších módních magazínů. Vybíráme pro vás ty nej…

Za nejpůvabnější obálku volíme tu, která patří americké verzi časopisu Elle. Pro měsíc leden ji totiž zdobí jedna z nejúspěšnějších modelek světa Joan Smalls Rodriguez v šatech zdobených zlatými flitry.

elle us joan smalls

Mezi nejodvážnější řadíme obálku australské mutace oblíbeného Harper´s Bazaar, kterému propůjčila svoji tvář další z modelek – Miranda Kerr, která se nebála hlubokého výstřihu pod pupík a křiklavě rudé rtěnky.

hb australia miranda kerr

Portugalský Vogue vyhrává cenu pro obálku nejnápaditější, objevily se na ní dvě úspěšné modelky April Tiplady a Maddison Brown v modelech Valentino, které nafotila Nicole Bentley. I přesto, že naprosto shodná obálka už byla použita v říjnu v australském Vogue, s jistotou stála za opakování.

vogue portugal

Nejočekávanější obálkou byla ta od časopisu W Magazine, její lednovou tváří se totiž stala herecká legenda George Clooney oděný od hlavy až k patě do puntíků.

w magazine

Za nejzajímavější obálku volíme tu z lednového Interview magazine, představuje se na ní v úžasné atmosféře vdova po Johnu Lennonovi japonsko-americká výtvarná umělkyně Yoko Ono.

inteview yoko ono

Závěr musí patřit romantice. To nej z této kategorie nemůže vyhrát nikdo jiný než manželé Victoria a David Beckham, kteří se nechali zvěčnit na obálku pařížského Vogue.

vogue paris

Foto: Pinterest