To nej z únorových obálek

/ Monika Kolářová

Evidentně je v redakcích s příchodem nového roku vesele. Obálky únorových čísel se totiž nesou v podobě výrazných barev, které nás lákají na příchod jara.

Počátek jara nastínil například V Magazine s rošťáckou modelkou Kate Upton, barvy tohoto období se také promítly na cover časopisu InStyle, ze kterého se na vás usmívá nestárnoucí Sarah Jessica Parker.

Pestrá paleta také nechybí v Harper´s Bazaar s Keirou Knightley, jejíž krk zdobí nepřehlédnutelný náhrdelník značky Chanel. Barevná zahrada rozkvetla také na obálce japonské verze Vogue, najdete zde ruskou modelku Natashu Poly.

Originální přední stranou se může pochlubit americké Vogue, které sem zakomponovalo nadanou mladinkou herečku Lenu Dunham oblečenou do puntíkované košile.

Na obálce australského Vogue vyniká v bronzovém kompletu herečka Kate Blanchet. Dated & Confused zdobí herečka a režisérka v jednom Lupita Nyong´o, která si zahrála v novém snímku „12 Years a Slave, jež sbírá jedno ocenění za druhým.

Britské vydání Marie Claire zase vsadilo na populární blonďatou zpěvačku s překrásným hlasem Ellie Goulding.  Stejný časopis, ovšem v americké verzi, si pro svoji únorovou obálku zvolil herečku Drew Barrymore a rozhodně nešlápl vedle.

Foto: Pinterest