To nejlepší z přírody

/ Redakce

To nejlepší nám přináší příroda, které si v poslední době moc nevážíme, a je třeba to změnit.

Již od roku 1986 ručí italská značka Agronatura za vysokou kvalitu svých kosmetických výrobků v souladu s přírodou. Všechny používané rostliny a byliny jsou pěstovány farmáři za přísných ekologických podmínek přímo pro značku Agronatura. Agronatura nabízí produkty péče o tělo a vlasy.

V nabídce najdete sprchové gely a tělové krémy, které obsahují levandule, bergamot a neroli. Šampóny, balzámy a spreje pro objem vlasů obsahují pro změnu výtažky meduňky.

Levandule je známá pro své pozitivní účinky na nervový systém, uklidňuje mysl, zároveň však také osvěžuje. Bergamot je starodávný kultivar citrusového stromu typický pro jižní Itálii. Jeho jemná citrusová vůně navozuje dobrou náladu a uvolňuje od napětí a stresu. Neroli (extrakt z květů hořkého pomeranče) má osvěžující sladké květinové aroma, uklidňuje mysl, zároveň napomáhá cirkulaci tekutin v těle.

Meduňka má nejen zklidňující účinky na vlasovou pokožku, ale také pomáhá nabudit imunitní systém a stimuluje lymfatickou drenáž. A pokud je nám známo, dobře se po ní spí, takže vlasy vonící po meduňce jsou lepší než prášek na spaní.

Více na www.erbario.cz