To nejlepší ze Šporkovského paláce

/ Redakce

Designblok je za námi a je čas na rekapitulaci.

Dnes vám nabízíme to nejlepší, podle našeho názoru, ze Šporkovského paláce. Zde bylo k vidění především módní umění. Mohli jste tu najít přehlídku modelů od Jindry Jansové, vítězky Dreft Black Card. Úžasná šedá psaníčka a klobouky Belka byly nádherné a umíme si představit si je ihned zítra vzít i do práce. Pokud jste milovnicí šperků, pak výstava Janji Prokič byla to pravé pro vaše smysly. I designové šperky Blueberies nás nenechaly chladnými a hned jsme si musely níže vystavovaný náramek vyzkoušet. Monika Drápalová není žádným nováčkem ani začátečníkem a její modely zaujaly svou originalitou a nápadem.

A pokud máte doma malou holčičku, pak vaše srdce muselo zaplesat při expozici značky EMAGAME. Limitovaná kolekce nábytku pro panenky. Sada obsahuje dřevěné části jako je postýlka, židle, stůl, gauč, konferenční stolek, paravan a skříň. To vše doplněno o dekorační textilní doplňky. Řekněte, které malé holčičce by se tohle nelíbilo.

Zkrátka Designblok byl opět plný nových i staronových designových věcí a to v jakékoli oblasti a my se už těšíme na ten příští ročník, který jistě přinese opět mnoho nového.

Nicméně, ještě zítra vás čeká poslední ohlédnutí a to za Designblok Premier Fashion Weekem, který nabídl rovněž mnoho zajímavého. Milým překvapením pro nás byla módní přehlídka Kláry Nademlýnské. Takže i zítra si klikněte na Iconiq.cz.

 

Foto: Kamila Písaříková

 

0 Comments

Leave a Comment