Toni&Guy se obléklo do šatů od Marchesa

/ Redakce

Sami si zodpovězte na otázku, jak často si koupíte daný produkt jen proto, že na první pohled zbožňujete jeho dokonalý obal? Právě na vizuálním vnímání je především založena spolupráce vlasové kosmetiky Toni&Guy se značkou Marchesa.

A že vás obaly od různých produktů nechávají chladnými? Vězte, že této spolupráci pro její nádheru prostě a jednoduše neodoláte.

Poměrně neobvyklá spolupráce byla sice ohlášena již na začátku roku 2014 u příležitosti oslav 10. výročí, které Marchesa v tomto roce oslavuje, avizované produkty se k nám dostávají ovšem až nyní.

Oděvní dům Marchesa, jež je v nynější době pod nadvládou Georginy Chapman a Keren Craig, tak kývl na spolupráci s britským projektem Toni&Guy Hair Meet Wardrobe, možná i proto, že Georginu tato značka provází již od počátků její kariéry, kdy pro ni pracovala jako modelka.

Pět produktů tak dostalo zcela nový kabátek, přibyl k nim dokonce jeden zcela nový. Konkrétně se lze kochat nádhernými obaly šamponu a kondicionéru pro poškozené vlasy, solným sprejem pro vytvoření plážových vln, sprejem chránícím před horkým vzduchem, ledovým krémem pro uhlazený účes a nakonec zajímavou novinkou pro bohatší vzhled účesu.

marchesa-toni-and-guy-vogue-1-10sep14-pr_b_646x430

Všechny z nich jsou inspirovány květinovým potiskem a perfektně provedenou krajkou, tedy prvky, se kterými si značka Marchesa pohrála ve své kolekci podzim/zima 2014 během její prezentace na únorovém týdnu módy v New York City, kdy měl všechny modelky na starost hlavní ambasador Toni&Guy Mark Hampton.

Foto: Pinterest