Top pánské módní blogy v Česku

/ Redakce

Módní blogy jsou především doménou žen. Ve světe ale o módě bloguje také spousta mužů a ani Česká republika už není výjimkou. Koho byste tedy měla sledovat a kde by třeba váš partner mohl nasbírat inspiraci?

EM bloggers

Dva kluci, dva partneři. Eduard a Martin. Jejich blog je plný originálních, ale velmi jednoduchých a klasických kombinací. V jejich šatníku najdete základní kousky, ale zkombinované zábavným a neotřelým způsobem. I když jsou to muži, nebojí se nosit psaníčka či výrazné šperky. A to nás dost baví!

embloggers (2)

 

Martin Dučai

To, co nosí tenhle kluk, se bohužel v Česku moc často nevidí. Když ho potkáte na ulici, jednoduše si ho nemůžete nevšimnout. Nosí nejčastěji oblečení asymetrických střihů, tlumené barvy, nejčastěji  černou a kombinuje elegantní kousky s těmi sportovními. Ale rozhodně to není nuda!

martinducai

martinducai.

Czech fashionisto‘s diary

Pokud váš partner nebo vy sama vyznáváte spíše elegantní styl, určitě si nenechte ujít blog Vítězslava Ivičiče. I když je dnes populární spíše sportovní móda, on je vždy perfektně upravený, v obleku či v elegantním kabátu nebo saku. Outfit pak doplní hedvábným kapesníčkem nebo manžetovými knoflíčky. Bravo!

czechfashionistosdiary.

czechfashionistosdiary

Foto: Facebook/EM bloggers, Instagram @czechfashionisto, @martinducai