TOP sluneční brýle pro tuto sezónu

/ Redakce

Sluneční brýle jsou žhavým doplňkem, který se od jara do podzimu prodává ve velkém. Víte, jaké sluneční brýle jsou právě v kurzu?

Abyste si ochránili oční čočku i rohovku, je nutné vybírat kvalitní brýle s UV ochranou. To je fakt, který je dnes známý snad skutečně všem. Není to však pouze o dostatečné ochraně očí, ale rovněž o stylu a způsobu nošení. Umíte si vybrat brýle, které vám padnou?

10431696_10154232234900551_1250317790276440625_n

Vybírejte podle tvaru obličeje

Od původních malých sklíček i obroučků, v průběhu let sluneční brýle vyrostly do velikostí, které snad nemají konce. Čím větší okuláry tím větší styl. I kdyby se vám toto tvrzení nelíbilo, samotní lékaři větší sklíčka doporučují už pro úplnou ochranu očí.

Abyste si vybrali sluneční brýle, které vám skutečně padnou, je nutné nejdříve rozpoznat, jaký máte typ obličeje. Kulatý, hranatý, oválný, srdcovitý či lichoběžníkový? Jakmile přesně určíte tuto informaci, pak se směle můžete vrhnout na výběr slunečních brýlí.

Pro oválný obličej kulaté brýle nebudou ideální volbou, protože obličej ještě více zaoblí. Stejně tak hranatý obličej nezkrášlí hrubé ostré tvary, nýbrž ty kulaté. Nejste-li si jistí, které brýle vám skutečně padnou, vezměte si na pomoc k nákupům kamarádku, které důvěřujete.

Cheap Monday

Cheap Monday

A které brýle jsou teď TOP?

Mezi ty nej rozhodně patří sluneční brýle s růžovými obroučkami a malinko dětinským vzhledem značky H&M. Sluneční klasiku v černé barvě s oranžovými plamínky přináší Topshop zatímco značka ASOS sází na klasiku černých lenonek s modrými sklíčky. Čím více hran, tím více zábavy přináší Balenciaga stejně jako Oliver Goldsmith.

Foto: Archiv firem