Jaké kabelky se budou nosit v létě?

/ Redakce

Přestože kabelky nepatří k tak úplně sezónním kouskům, na jaro a léto se prostě hodí hravější barvy, kreativnější tvary, ale i neformálnější styl. Už s sebou nemusíme nosit svetry a šály, proto přichází čas na mini kabelky a ledvinky, které jsou stále v kurzu!

Ledvinka

Málo trendů je praktičtějších než právě ledvinky. Bojíte se, že se toho do nich moc nevejde? Najdete bez problému i větší velikosti! Ale už je čas přestat tahat obrovskou kabelku s veškerou kosmetikou a věcmi, které bychom teoreticky mohly potřebovat. Zabalte jen pár nezbytností a vyrazte s ledvinkou na festival i do města!

Kulatá kabelka

Představujeme další jarní trend – kulatou nebo oválnou mini kabelku. Objemově vyjde nastejno jako ledvinka, ale ta může být pro někoho až příliš “edgy”. Elegantnější možností je právě tento kousek. Vyrábí se v klasické variantě přes rameno a nebo s cool kruhovým uchem.

Retro styl

Měkká bavlněná síťovka, proutěné materiály nebo samet se starorůžovou barvou? Nostalgických retro variant existuje spousta, stačí si jen vybrat. S proutěnou taškou se můžete vydat jak na nákup, tak do práce, a menší kabelky do ruky zase využijete při méně náročných pochůzkách.

Praktický batůžek

Pokud preferujete praktičnost před všemi ostatními kritérii a do mini kabelek se vám prostě vše potřebné nevejde, přichází na scénu batohy. To ale neznamená, že musí být méně stylové. Inspirujte se těmito koženými a koženkovými kousky – některé se dokonce dají nosit zároveň jako batoh i jako kabelka!

Foto: Net-a-porter