Trend Report: Co se bude nosit na jaře?

/ Redakce

Konečně je tu jaro a sním i pořádná dávka nejnovějších trendů. Na jaké trendy se letos těšíme nejvíc?

Ledvinky

Mít volné ruce nás baví. Není nic horšího, než s sebou na jarní procházce táhnout na rameni obrovskou kabelku. Ledvinky se teď nosí na spoustu způsobů – okolo pasu nebo jako cross body kabelka. Tento trend nás rozhodně jen tak neopustí.

Výrazné náušnice

U šperků letos platí, že více je více. A to jak u náhrdelníků a prstenů, tak u náušnic. Takže vrstvěte a mixujte, jak je libo. Pokud nemáte propíchnuté uši, zkuste klipsové náušnice, které se jen připnou, a je to.

Šaty v midi délce

Květované, pruhované i s potiskem ovoce. Šaty midi délky letos budete potřebovat! Můžete k nim obout tenisky, pantofle nebo bílé boty, celý outfit doplnit třeba ledvinkou a využijete trendy naplno. Tohle nejspíš bude naše letní uniforma.

Bílé boty

Na jaro a léto se místo černých bot hodí mnohem více ty bílé. I když byly dlouho zapovězené, letos se dostávají do popředí, a je jasné, že by neměly chybět v šatníku ani vám. Kombinují se překvapivě snadno a vypadají skvěle.

Sako s páskem

Kostky jsou sice letos velmi v kurzu, s jarem však sklidíte úspěch hlavně s jednobarevnými a pruhovanými saky, ideálně s páskem ve stejném vzoru. Jsou skvělá místo jarních bund, vypadají elegantně a unesou i neformální kombinace.

Růžová barva

Růžová barva se stává stálicí v šatníku módních influencerů. Nedivíme se. Má v sobě pozitivní vibe a sluší snad každému. Určitě se nebojte obléct si ji od hlavy až k patě. Letos je dovolený každý odstín a nemusíte brát ohledy na jeho intenzitu. Tak se růžové nebojte!

Foto: Instagram, Thezoereport.com, Instagram