Triky, které dostanou vaši postavu do formy v ultra krátkém čase

/ Redakce

Plavková sezóna je už sice pryč, ale zato ta večírková je v plném proudu. Tak kdo by nechtěl v těch nových šatech vypadat dokonale? Jak toho ale dosáhnout během pouhých pár týdnů, nebo dokonce dnů?

Okoukali jsme tajné tipy a triky modelek a některé z nich máme i sami na vlastní kůži vyzkoušené, takže víme, že opravdu fungují. Samozřejmě není nad pravidelný pohyb a vyváženou stravu. Jenže někdy to zkrátka hoří a tak je třeba nasadit do boje pár ozkoušených triků.

Pohyb

Jakmile můžete, dejte se do pohybu! V rámci “urychlujícího režimu” si ho dejte ale 2x tak víc, než obvykle.

victoriassecret-workout-700x694

Odvodnění

Občas stačí málo a jste hned o pár kilo či centimetrů lehčí. Zavodněný organismus totiž dělá hodně. Nasaďte proto odvodňovací kůru a uvidíte, že během pár dnů se bude rýsovat vaše nové lepší já. A jak na to? Pijte několikrát denně lymfatické a urologické čaje, které odvodňují, naordinujte si lymfatickou masáž a dlouhou návštevu sauny. Do jídelníčku zařaďte co nejvíce jablek a kořenové zeleniny a vypijte minimálně 2l čisté vody s citronem denně.

maxresdefault

Tekutá strava

Dejte si menší detox. Nebojte, o nic tak drastického se nejedná. K snídani a svačině si dejte ovocné a zeleninové smoothie, k obědu a večeři hutnou polévku. Tentokrát bez pečiva. A to bez vyjímky!

immune_booster