-->

Ty nejlepší jarní kosmetické novinky, které si nesmíte nechat ujít!

/ Silva Arsenie

Jaro už je pomalu za dveřmi a spolu s ním přichází vše nové. Například nejnovější kosmetické produkty? Na které se můžeme těšit tentokrát?

Victoria Beckham

Druhá řada kosmetické kolaborace Victorie Beckham s Esteé Lauder je tu. Můžete se těšit na luxusní rtěnky, tvářenky, řasenky nebo paletku očních stínů. K dostání je už od 17. února v buticích Esteé Lauder.

600

Nars Soft Matte Complete Concealer

Silnější a matná verze iconického korektoru Radiant creamy concealer je konečně tady! Jedním tahem zvládne zakrýt i ty nejtmavší kruhy pod očima nebo jiné nedokonalosti. Korektor bude i s dalšími novinkami této značky dostupný od 2. 3. 2017.

hbz-best-launches-05

L´oreal Botanicals fresh care

Patříte mezi milovníky vlasové péče bez silikonů, parabenů a barviv? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Přesně s takovou řadou přichází  značka L´oreal. Nová vlasová řada se jmenuje Botanicals fresh care a obsahuje šampon, kondicionér, masku a speciální přípravek.

03_shampooing_image03

Giorgio Armani Beauty Power Fabric Foundation

Nový make-up z dílny Giorgio Armani, který vaší pleti poskytne plné krytí a celodenní výdrž bez pocitu masky.

hbz-best-launches-06

M.A.C. Work it out

Limitovaná kolekce inspirovaná fitness kulutrou. Připravte se na rtěnky, lesky, řasenky nebo multifunkční tužky. A taky na výrazné a dlouho držící barvy. Kolekce bude dostupná od 6. 3. 2017 v kamenných prodejnách nebo na e-shopu.

spring-2017_mac-work-it-out_002_promo

Chanel Coco Code Blush Harmony

Chanel představil novou, dokonalou paletku. Najdete v ní dva bronzery, highlighter a tvářenku. Nic víc už ve své kosmetické taštičce potřebovat nebudete.

hbz-best-launches-08

archiv firem