Udržte vodu v pleti za pomoci mořských řas a olejů

/ Lenka Komrsková

Italská přírodní kosmetika Guam počítá tím, že máme po létě dehydrovanou pokožku, a proto pro nás její odborníci připravili hydratační řadu Inthenso a hydratační kúru Bioactivity, které využívají účinky mořských řas a vzácných olejů.

Produkty z řady Inthenso vyhoví všem nárokům namáhané pokožky a vdechnou jí novou vitalitu. Hydratační kúra Bioactivity udrží pleť déle hydratovanou, a to jak na povrchu, tak v hloubce. Mimo jiné také zabraňuje tvoření vrásek a stárnutí pleti díky antioxidačním vlastnostem extraktu Bioactivity. Všechny produkty lze zakoupit na www.deadiacosmetics.cz.

Voda je životně důležitá pro fungování celého našeho těla. Je nezbytná pro správnou funkci našich orgánů, krevního oběhu a také naší pokožky. Voda z našeho těla v průběhu dne postupně uniká, a proto je důležité ji průběžně doplňovat. Naše pokožka ztrátou vody přichází o svou pružnost a pevnost. Proto je důležité ji náležitě hydratovat. Hydratace v nejširším slova smyslu znamená doplňování tekutin, ale pokud hovoříme o pokožce, jde o pravidelné používání hydratačních prostředků, které nám pomáhají v tkáních uzamknout životodárnou vláhu a udržovat její optimální úroveň.

„Hydratační krémy a séra se mají aplikovat po každém mytí pleti, ráno a večer. Pokožka si tak uchová svou pružnost a pevnost. Ale nezapomínejme – pravidelný a důsledný pitný režim je naším nejlepším přítelem,“ říká Michaela Jílek, zakladatelka Deadia Cosmetics, výhradního distributora italské přírodní kosmetiky GUAM.

Produkty z řady GUAM Inthenso ve formě másla se vyznačují hustou a bohatou texturou. Jsou bohaté na extrakty z řas GUAM a nejrůznější cenné oleje. Z těch můžeme vyzdvihnout například bambucké máslo, olej z rýžových otrub, jojobový a avokádový olej nebo máslo cupuaçu. Jejich společné působení vyživuje, zpevňuje a rozjasňuje pleť.

Hydratační kúra GUAM Bioactivity je ideálním způsobem, jak napomoci regeneraci pokožky a udržet jí déle hydratovanou. Zpomaluje její postupnou dehydrataci, díky čemuž bude pokožka hladká a sametově jemná. Mimo jiné také zabraňuje tvoření vrásek a stárnutí pleti díky antioxidačním vlastnostem extraktu Bioactivity.

Krémové máslo na tělo GUAM Inthenso je regenerační péče pro pokožku celého těla, která účinně zabraňuje ztrátě pevnosti pleti díky antiaging efektu, dodává elasticitu a vyživuje pleť za pomoci řas GUAM, jojobového oleje, oleje z rýžových otrub, ceramidy, skvalenemu a bambuckého másla.

Máslový drenážní peeling GUAM v sobě skrývá jemné exfoliační působení mořské soli, odstraňuje z pokožky mrtvé buňky a zároveň na ní v průběhu masáže zanechává stopové prvky, které revitalizují pokožku. Cenné oleje a másla vyživují a obnovují přirozený hydrolipidový film, a navrací tak pleti její vitalitu. Ne nadarmo se tomuto peelingu přezdívá „máslo vitality“.

Regenerační krém na nohy GUAM Talasso podos působí na neustálé dření a tlak, kterému jsou naše chodidla vystavena během dne, což způsobuje vysychání a tvrdnutí kůže. Tento regenerační krém je vhodný na suchou a hrubou pokožku chodidel a nohou. Výtažky z mořských řas, arganový olej a urea ji přirozeně hydratují, a stimulují tak regeneraci. Pleť pak působí měkčí a pružnější, bez mozolů a otlačenin.

Sprchové máslo GUAM Inthenso do hloubky čistí pokožku vašeho těla. S ohledem na její přirozenou ochrannou bariéru tak činí jemně a šetrně, díky souhře působení řas GUAM, sericinu a bambuckého másla. Má regenerační a ochranný účinek.

Tající tělové máslo GUAM na kůži taje působením vašeho tělesného tepla a činí tak z každé masáže opravdový zážitek. Obsahuje výtažky z řas GUAM a směs cenných přírodních vosků, které vyživují pokožku do hloubky, a jejich zpevňující a elastizující účinky jí dodávají celistvost a pevnost. Díky vysokému obsahu bambuckého másla a másla cupuaçu je GUAM Inthenso zvláště vhodný pro ty nejsušší a nejvíce dehydratované typy pleti.

Tající tělové máslo GUAM Blossom je inovativní produkt vyrobený z přírodních ingrediencí, vyznačující se bohatou, krémovou texturou. Působením tělesného tepla postupně taje na kůži a uvolňuje příjemnou svěží vůni, které dominují bergamot a mandarinka s lehkými tóny lesních plodů, černého rybízu a květin, završenou nuancemi pryskyřice a vanilky. Obsahuje výtažky z řas GUAM, bambuckého másla a směs vzácných přírodních olejů, které do hloubky vyživují vaši pleť a zabraňují ztrátě pevnosti. Jeho zpevňující účinek dodává pokožce pružnost a elasticitu.

Vyživující máslo na ruce GUAM Inthenso s výtažkem z řas GUAM, avokádovým olejem, ureou a bambuckým máslem napomáhá přirozenému procesu obnovy kožní bariéry a její správné hydrataci. Pokožka je tak chráněná a zůstává hebká a pružná.