Unique Fashion Week „in the front row“

/ Redakce

Každá přehlídka má své slavné hosty, kteří se vždy snaží zazářit zajímavými outfity a dokázat tak, že do té první řady patří. Daří se to i těm českým na Unique Fashion Weeku?

Další módní týden v Praze nesoucí název Unique Fashion Week je ve své polovině, a tak se už můžeme trochu ohlédnout zpět do prvních řad proběhlých módních přehlídek.

Nebudeme se věnovat cenám outfitů přítomných hostů, protože to je každého ryze osobní věc. Pokusíme se pohlédnout na styl slavných kreativním okem. Ono se nikdy více muziky vytvoří i ze zcela obyčejných kousků a naopak drahá muzika umí nadělat hodně paseky.

Kolik stál celkový outfit partnerky ministra financí Moniky Babišové díky bulváru už víme. Nicméně, ne vše nás ( dobře, mě osobně) zcela nadchlo. Celkový styl paní Babišové je vždy vytříbený. Sukně, kterou zvolila, neměla chybu v kombinaci s koženou bundou, ale kabela byla na večerní přehlídku trochu zbytečně většího objemu.

Monika Babišová

Monika Babišová

Kdo se tzv. trefil do mého oka, byla jedna z pořadatelek akce – Karolína Bosáková. Pro výrazné kabátky mám osobně velkou slabost a společně s bílou košilí dokáže vytvořit unikátní a vysoce zajímavý komplet.

Karolína Bosáková

Karolína Bosáková

Aneta Vignerová zvolila šaty českého návrháře, které svou jednoduchostí nijak neurazí, ale ani nijak nezazáří. Možná je to často šťastnější, ale hlavně jistější varianta.

Aneta Vignerová

Aneta Vignerová

Druhá pořadatelka akce Barbora Bergová vsadila na černou, kterou se rovněž nic nezkazí. Její botky však musí dostat do kolen nejen muže, ale každou milovnici bot. Jsou překrásné. Na přehlídku Jitky Klett Bára znovu volila černou variantu outfitu, kterou skvěle rozbila oranžovou kabelkou.

Barbora Bergová

Barbora Bergová

Barbora Bergová

Barbora Bergová

Olga Lounová a Kateřina Průšová si na přehlídku vyrazily v úzkých džínách, které jsou zkrátka v mém případě pro takovouto příležitost naprosto nevhodné. Rozhodně netvoří žádný kreativní dress code. Je to jednoduše móda ulice, která by i na ulici měla zůstat.

Olga Lounová

Olga Lounová

Kateřina Průšová

Kateřina Průšová

Foto: Profimedia.cz; Unique Fashion Week