Uplynulé dny: Zmrzlá Eva Longoria či povedená premiéra

/ Redakce

Tento týden nachytali paparazzi Rihannu při cestě k zubaři, zmrzlou herečku Evu Longorii v Irsku či extrémně šťastnou topmodelku Karolínu Kurkovou na procházce se synem.

Už i česká kina dobývá velkofilm letošního roku Interstellar. Herečka Jessica Chastain osobně představila film, ve kterém ztvárnila jednu z hlavních rolí v krásných dlouhých šatech Prada. Na červeném koberci jen zářila a podle filmových kritik má proč.

Jessica Chastain

Jessica Chastain

I zpěvačky musí usednout na zubařské křeslo a možná častěji než my obyčejní smrtelníci. Právě na svátek Halloween Rihannu paparazzi zastihli na cestě k zubaři, na kterou se zpěvačka zahalila do kožichu, bavlněného trička a úzkých pohodlných kalhot. Ještě tentýž večer se již usmívala v kostýmu, takže preventivní návštěva skončila bez následků.

Rihanna

Rihanna

Zpěvačka a herečka Jennifer Lopez byla pozvána do pořadu The Today Show. V krátkých černých šatech s červeným límečkem vypadala sexy a přitom sofistikovaně. Ideální model pro vystoupení v televizi. České celebrity by se od této dámy mohly mnohé naučit či alespoň okoukat.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Česká topmodelka Karolína Kurkova si udělala příjemné ráno se svým synem při procházce New Yorkem. Více takových chvil by si přála jistě každá pracovně vytížená máma. Karolíně to navíc v koženém křiváku, výrazné velké šále, cigaretových kalhotách a lakových botách mimořádně slušelo.

Karolína Kurkova

Karolína Kurkova

Eva Longoria si vyrazila do Dublinu, kde již nyní vládne chladné počasí, na které tato herečka není příliš zvyklá. Stylový modrý kabát ji asi příliš nezahřál, takže musela pomoci horká káva Costa Coffee.

Eva Longoria

Eva Longoria

Další česká topmodelka Eva Herzigová tento týden zabodovala. Eva přijela do Prahy na premiéru filmu Pohádkář, ve kterém ztvárnila jednu z hlavních rolí. Na tiskovou konferenci a následnou projekci filmu vyrazila v černých úzkých šatech a kabelkou Dolce&Gabbana, která patří mezi její oblíbené a jíž byla v minulosti několikrát tváří.

Eva Herzigová

Eva Herzigová

Druhý den se konala slavnostní premiéra zmiňovaného filmu Pohádkář, na které nechyběli hlavní protagonisté Eva Herzigová, Jiří Macháček a Aňa Geislerová. My musíme podotknout, že konečně tato trojka dostála dress codu hodného filmové premiéry. Ještě to s námi není tak špatné.

Eva Herzigová, Jiří Macháček, Aňa Geislerová

Eva Herzigová, Jiří Macháček, Aňa Geislerová

Foto: Profimedia.cz