Úspěšný nový školní rok

/ Redakce

Vítejte v novém školním roce. Dnešní den je pro nás rodiče zásadní a já se musím přiznat, že pro mě osobně dvojnásob. Syn začíná druhý školní rok. Sice opět s osobním asistentem (trpí určitým postižením), ale i to, že je dnes v druhé třídě, je pro nás velký úspěch, ale i další výzva. Stejně jako je výzva tento celý zářijový měsíc, který bude na módní události bohatý.

Čeká nás Prague Fashion Weekend, Dreft Fashion Week a my při tom nebudeme chybět. Budeme vám přinášet aktuální informace, naše názory, poznatky a fotografie. Navíc pro vás budeme monitorovat i přípravu jedné z přehlídek přední české módní návrhářky, která nás pustí i do zákulisí, kde se odehrávají ty největší pikantnosti.

Novinkou pro naši redakci a kolegy je vznik samostatné společnosti Czech Fashion Interactive Group, s.r.o., která je vlastníkem on-line obchodu s luxusními módními doplňky BeInStyle.cz, módního on-line magazínu Iconiq.cz a navíc pro vás nyní připravuje zcela nový unikátní projekt s názvem Pařížská ulice (www.parizskaulice.cz). Během září vás s tímto projektem více seznámíme a budeme chtít znát i váš názor, který již nyní můžete s námi sdílet na facebookových stránkách.

Společně s časopisem Glanc vám chceme představit nově vzniklé občanské sdružení s názvem Šance pro Matěje. Jedná se o sdružení, které pomáhá dětem potřebující pomoc při integraci do mateřských a základních škol s podporou osobního asistenta. Jedním z těchto dětí je právě můj syn, který díky integraci je dnes na úrovni, ve kterou věřil jen málokterý odborník. Vím, že magazín Iconiq.cz je především o módě, ale právě díky Matějovi tento projekt vznikl, a proto chceme na úkor jednoho článku o módě, vás o těchto dětech informovat. Snad vás tím nebudeme budit, ale řadu z vás spíše inspirovat, protože tyto děti nejsou konec světa, ale já si paradoxně díky synovi plním své sny, i když na počátku to bylo vše úplně jinak.

Michaela Hošková, šéfredaktorka