Už nikdy špatný outfit? Zkuste triky módních insiderů

/ Redakce

Také máte dny, kdy se ve svém oblečení vůbec necítíte a nejraději byste se hned převlékla, kdybyste mohla? To známe moc dobře. Proto jsme se podívaly na to, co dělají ti nejstylovější lidé světa. Chcete znát jejich triky a už nikdy nemít špatný outfit?

Vědí co jim sluší a nebojí se klasických kousků

Pokud chcete vždy vypadat dobře, musíte nejprve vědět, co vám sluší a co ne. Na to přijdete jedině tak, že budete doma před zrcadlem zkoušet a plánovat. Pokud si ale najdete klasické, nestárnoucí kousky, ve kterých víte, že vypadáte dobře, všechno bude mnohem snazší. Na klasických černých kalhotách není vůbec nic nudného, pokud si k nim navíc obujete zajímavé boty, neuděláte chybu. A nehrozí vám efekt překombinování. Takže se držte kousků, co vám opravdu sluší a na těch stavte. A klasika nerovná se nuda.

65edfc84cffba92ea67dd308aeb7af58

Mají záchranný outfit

Pokud budete ráno spěchat na autobus a nebudete mít čas se zkontrolovat v zrcadle nebo se převléct, sáhněte vždycky po vašem záchranném outfitu. Ten si můžete naplánovat předem na každý týden. V neděli večer si prostě složte kombinaci z věcí, které jsou vám pohodlné, víte, že fungují a pověste je na ramínko. Až ráno nebudete stíhat, bude se vám hodit. Takové záchranné outfity si ale můžete plánovat i průběžně v hlavě.d93c3d28cdfef6d42edd6adc10677677

Mají přehled o všem, co vlastní

Jestli jste majitelkou skříně plné až k prasknutí, nejspíš ani nevíte, co přesně v ní máte. Je možné, že jste i na nějaké ty poklady dávno zapomněla. Takže si pravidelně, jednou měsíčně, prohlédněte všechno, co máte a kousky, které jste znovu objevila a máte chuť je nosit, si pověste na přední ramínka ve skříni. Všechno si klidně vyzkoušejte. Protože možná, že nějaký dávno ztracený top půjde naprosto dokonale s těmi džínami, co jste si koupila minulý týden.

69ca3c3a0ae9a034c151b7db79125506

Myslí především na sebe

Když se ráno oblékáte, to poslední, na co byste měla myslet, je názor ostatních. Platí, že se vy sama musíte cítit pohodlně, pokud si tedy nějakou kombinací opravdu nejste jistá, raději ji ještě chvíli nechte ve skříni. Jinak jste ale na prvním místě vy a jestli něco milujete, noste to! Že vám kolegyně řekne, že takovou sukni by si asi nikdy nevzala, nenechte se vůbec rozhodit. Vám se pokaždé líbí všechno, co mají ostatní na sobě? Ne? Tak vidíte. Oblečení by mělo bavit především toho, kdo ho nosí. Takže se nebojte nosit něco jiného a nezvyklého. Co vy víte, třeba tím i někoho inspirujete, aby byl také trochu odvážnější.

b33bcfc9f3d1b5efa2c5b68d6bd9c080

Starají se o své oblečení 

Nezáleží na tom, kolik vás ty boty stály, přeci nechcete mít na sobě něco, co nevypadá stoprocentně dobře. Pokud si budete svých kousků vážit a správně se o ně starat, nejenže vám déle vydrží, ale budou vypadat mnohem lépe a kvalitně. Takže si příště dobře rozmyslete, jestli tu kabelku opravdu jen tak hodíte na zem nebo jestli si v těch kalhotách opravdu můžete sednout na obrubník.ae25a51ce228c653acc9196978f28461

Foto: Pinterest, collagevintage.com