Valentino Garavani podlehl kovovým detailům

/ Redakce

Kovové cvoky, hroty kam se podíváte, taková je kolekce módních doplňků značky Valentino Garavani pro letošní podzim.

Valentino, módní návrhář, který povýšil ženu na bohyni disponující nadpozemskou krásou a svůdností. Valentino řady designérů již opustil a to se slovy: „měl jsem to štěstí, že jsem dělal to, co bylo v mládí mou vášní, co mi přinášelo tolik radosti a uznání, a že se mi podařilo zachovat si svůj vlastní styl i přes velké změny, které móda v průběhu let zaznamenala“. Při rozloučení přislíbil světu, že značka Valentino žije a bude žít dál. Tomu tak je a stále ctí svého zakladatele a ztělesňuje nejryzejší esenci italského stylu a kreativity.

Jeho následovníci pro letošní podzim propadly kovovým detailům, které vidíme na kabelkách, botách, špercích, kožených rukavicích a dokonce i na brýlích. Zkrátka vše z této kolekce je poseto ornamenty geometrických tvarů, které září stejně úžasně na černé jako červené barvě., která v kolekci Valentino nikdy nesmí chybět. Tvary kabelek se drží jednoduchého a klasického střihu. Šperky připomínají ozdoby rockových zpěváků a fanatyků.

Zkrátka tato ryze italská značka si drží um, kvalitu a styl i po odchodu svého zakladatele. Kolekci najdete v Pařížské i on-line www.beinstyle.cz.

 

Foto: facebook.com; beinstyle.cz

 

0 Comments

Leave a Comment