Valentýnských 90 vteřin: Co všechno dokážou?

/ Lenka Komrsková

Láska na první pohled podle vědců potřebuje zhruba 90 vteřin, kdy váš mozek provede analýzu a následné vyhodnocení objektu vašeho zájmu. Kromě zamilování se ale stihnete za minutu a půl mnohem víc!

Voda, základ života, hlavně po ránu!

Jednoduchý trik ve sprše vás probere přesně za minutu a půl. Na konci vaší ranní sprchy vystavte na 30 sekund své tělo i mysl chladné vodě. Poté se na 30 vteřin vraťte k příjemně teplotě a závěrečných 30 sekund opět vydržte pod studenou. Změna tepot vám rozproudí krev, která doručí čerstvou várku kyslíku do mozku a nabudí vás energií i před nocí plnou pozorováním hvězd.

Zářivá pleť

Jen jeden devadesátivteřinový čistící program bude kartáčku LUNA mini 2 stačit k tomu, abyste se znovu zamilovala do své pleti. Návykovou hebkost a záři můžete své pleti dopřát v období svátku všech zamilovaných s 20 % slevou na notino.cz. Až do 17.února zde pořídíte všech šest barevných kombinací nejoblíbenějšího čisticího kartáčku uplynulého roku za 2 950 Kč.

Krása vesmírná

Nejnovější technologické vychytávky už neovládají jen vaši kancelář a domácnost, ale také koupelnu. Švédská technologie a korejské rituály pro krásou a zdravím kypící pleť se spojily v nejsofistikovanější masce současnosti, UFO. Ta za pouhých devadesát vteřin zvládne v pohodlí vaší vlastní koupelny poskytnout pleti vše, co potřebuje. Její účinky můžete na vlastní kůži otestovat během února, kdy UFO v růžových variantách pořídíte na alza.cz s 20 % slevou za 5 990 Kč.

Keep calm!

Neodepisuje a přitom vedle jeho jména svítí zelená ikonka online? Pouhých devadesát vteřin stačí k tomu, abyste znovu našla klid. Namísto vztekání, které povede díky chemickým procesům v těle jen k dalším návalům zlosti se 15krát hluboce nadechněte a vydechněte. Za tu dobu uteče zhruba minuta a půl a vy pomocí dechu prolomíte nekonečný kruh vzteku a on mezitím konečně vymyslí dostatečně vtipnou odpověď na vaši zprávu.