Vánoční bazar v DUŠNÍ 3 pomůže dětem

/ Redakce

Před Vánoci má každý chuť pomáhat. Móda je krásná a má chuť světu dokázat, že není jen marnotratná. I krásou lze pomáhat.

Pražský butik DUŠNÍ 3 se rozhodl před Vánoci potěšit všechny milovnice módy s dobrým srdcem. Na poslední listopadový a zároveň první adventní víkend – od 28. až 30. listopadu – přichystal Vánoční bazar, který nabídne dámskou módu z předchozích kolekcí světových značek se slevou až 70%. Každým nákupem navíc zákazníci přispějí na projekt „MADE BY“ Nadace Terezy Maxové dětem, který podporuje ženy v azylových domech.

„Již dlouho jsme přemýšleli, jakým způsobem bychom mohli propojit módu a pomoc dobré věci. Když jsme se dozvěděli o projektu „MADE BY“, okamžitě nás oslovil. Tímto způsobem tak budou moci zákaznice pomoci ženám, které neměly v životě tolik štěstí. Je to takový malý dárek od žen pro ženy,“ řekla k projektu Vánočního bazaru majitelka butiku DUŠNÍ 3 Jana Procházková.

Jana Procházková

Jana Procházková

V rámci Vánočního bazaru tak bude pro zákazníky připraven výběr z kolekcí značek jako Vivienne Westwood, Victoria Beckham, Jean Paul Knott, Tara Jarmon a mnoha dalších. Ceny přitom padají až o 70%. Kromě oblečení známých značek budou moci návštěvníci bazaru nakoupit i rukodělné výrobky z dílny v azylových domech a dále tak přispět na dobrou věc.

Kabát Vivienne Westwood. Původní cena 17 390 Kč, po slevě 8695 Kč.

Kabát Vivienne Westwood. Původní cena 17 390 Kč, po slevě 8695 Kč.

Azylové domy pro matky s dětmi jsou určeny ženám, které nejsou schopny vlastními silami řešit náročnou životní situaci a potřebují proto pomoc. Jedním ze společných problémů těchto žen je mimo jiné citelný nedostatek finančních prostředků či dluhy. Proto se v rámci projektu MADE BY zaměřujeme na finanční gramotnost a snahu umožnit maminkám přivydělat si šitím bačkor či výrobou andělíčků. Pro nás všechny jsou bačkory symbolem domova. Pro matku v azylovém domě nadějí, že se tam jednou  vrátí. Děkujeme za podporu, které si velmi vážíme!“ dodala ředitelka Nadace Terezy Maxové dětem Terezie Sverdlinová.

dusni3_sgroundfloor2 (640x427)

Začněte s nákupy vánočních dárků včas a třeba právě v butiku DUSNI3. Vaši marnotratnost vám ježíšek jistě odpustí, když pomůže dětem bez domova.

Foto: DUSNI3; Kamila Písaříková