Vánoční parádění

/ Monika Kolářová

Přípravy na nejdůležitější svátky v roce pomalu vrcholí a spějí ke svému konci. Pokud už máte naklizeno, napečeno i nakoupeno, zbývá se ještě zaměřit sama na sebe. Právě štědrovečerní večeře si zaslouží nejen kouzelný outfit, ale také slavnostnější účes.

Sázkou na jistotu jsou vlasy rozpuštěné či ledabyle nakulmované. Pokud ovšem hodláte právě v úterý vystoupit ze své komfortní zóny, zkuste například vlasy sepnout do vysokého ohonu, který přelakujete a ozdobíte kovovou sponou.

Elegantní budete v nízko posazených drdolech či vlasech zapletených do francouzského copu. Nestárnoucí klasiku také hledejte v podobě různobarevných čelenek, které se postarají o sváteční nádech účesu.

Mladší ročníky si mohou dovolit více odvázanosti, populární jsou vysoké drdoly zdobené mašlemi, kterou s trochou šikovnosti vyrobíte i ze svých vlastních vlasů.

Velice efektní jsou i tzv. rybí copy, jejichž pletení vám zabere pouze několik minut a nevyžaduje žádnou velkou dávku talentu. V dětských účesech se také neztratí předem připravené dekorace v podobě hvězdiček, dodejte jim trochu legrace a třpytu pomocí zlatých sprejů do vlasů.

Foto: Pinterest