Vánoční tip od Crabtree & Evelyn

/ Redakce

Crabtree & Evelyn má pro vás tradiční vánoční pokrmy ve stylovém provedení.

Vychutnejte si atmosféru Vánoc s Crabtree & Evelyn a vánočními specialitami, které vám nabízí. V kolekci naleznete vynikající bonbony, sváteční sušenky a dárkové sety, které jsou nádherně zabaleny a ozdobeny motivy pocházejícími z bohatého archivu ilustrací a obrázků firmy. Produkty jsou vyrobeny z těch nejlepších ingrediencí a dle tradičních výrobních postupů, které se tradují z generace na generaci.

Každý rok řešíme otázku, čím uděláme například rodičům, přátelům, příbuzným radost pod vánočním stromkem. Na jediné věci se všichni shodneme. Máme rádi dobré věci. A když jsou navíc zabalené jinak než obvykle, kouzlo Vánoc je naplněno.

Pokud neradi troškaříte, kupte rovnou malý piknikový dárkový koš Kensington Hamper Petit. Ideální dárek pro milovníky sladkostí a pro celou rodinu.

Pokud váháte, zda koupit sušenky, čaj nebo bonbony, můžete mít vše v jednom krásném vánočním balení. Dárkový set obsahuje limitovanou edici vánočních sušenek Christmas Spice Ginger, které jsou ochuceny vánočním kořením, a tři dekorativní koule plné čokolády, karamelek a bonbonů. To už stojí za hřích, který je povolen právě o Vánocích.

A pokud chcete Vánoce udělat zajímavější, nechte své milé hledat svůj dárek. Pověste plechovou ozdobnou kouli plnou vynikajících mléčných karamelek na vánoční stromeček.

Je čas o dárcích začít přemýšlet a snad jsme vás tímto tipem naladili.

 

 

0 Comments

Leave a Comment