Věhlasná oscarová selfíčka

/ Redakce

Předávání Oscarů v roce 2014 odstartovalo mánii jménem Selfie. Ta do dnešního dne nijak neopadla, a tak ani letošní předávání filmových cen se bez fotografování a poustování na instagram nemohlo obejít.

Když v roce 2014 moderátorka oscarového večera Ellen DeGeneres vstoupila do publika plného slavných osobností, kde nechyběla například Julia Roberts, Meryl Streep, Brad Pitt, Angelina Jolie, Kevin Spacey, Bradley Cooper, společně se s nimi vyfotografovala a ihned uložila na svůj účet na sociální síti, netušila, jakou mánii do několika minut spustí. Tato fotografie je dnes už legendární a stala se součástí nekonečného množství selfíčkových fotografií, které několik lidí stály dokonce život, když vstoupili například na okraj útesů apod.

selfie

Ani letošní slavnostní předávání filmových cen se bez selfie neobešlo. Zkuste hádat, s kterou osobností se všichni chtěli nejvíce zachytit? Ano, i slavný a dnes můžeme říci legendární režisér Steven Spielberg neodolal selfíčku s Leonardo DiCapriem.

d1de29189264996dc63cea636dd75f7e

Ani herečka Reese Witherspoon neodolala zachycení atmosféry nedělního večera.

reese witherspoon

Stále krásnější herečka Kate Winslet neodolala selfíčku vlastní krásy. Její stylisté, vizážisté i kadeřníci odvedli ten večer skvělou práci, tak proč se s ní trochu nepochlubit.

selfie 2

I po samotném večeru již se soškami v ruce vzniklo další emotivní selfíčko, které dokazuje skvělou a vítěznou náladu.

selfie3

Nadvláda selfíček na sociálních sítí s největší pravděpodobností hned tak neskončí a my tak dál můžeme nahlížet do duší a soukromí slavných i těch méně známých.

1223375_1280x720

selfie 1

Foto: Instagram