Velkolepá oslava Louis Vuitton Monogram

/ Redakce

Minulý týden proběhla slavnostní večeře na oslavu Louis Vuitton Monogram.

Oslavy klasické řady módních doplňků Louis Vuitton Monogram trvají již několik měsíců. Přizvané ikony módního světa již představily svá díla. Slavný architekt Frank Gehry vytvořil Twisted Box, industriální designér Marc Newson se držel praktické stránky a navrhl prostorné batohy, módní návrhář Karl Lagerfeld věří, že ženy se v boxu v poslední době hodně našly, a tak jim vytvořil stylové boxerské rukavice a pytel, obuvník Christian Louboutin vyrovná stabilitu žen na jeho vysokých platformách pomocí kufru na kolečkách, fotografka Cindy Sherman se rovněž držela svého řemesla a vytvořila kabelu na kameru či fotoaparát a módní designérka Rei Kawakubo zvolila velkou kabelu s pro ni typickými dírami.

Elsaine Von Blanckenhagen, Frank Gehry, Anna Wintour, Will.i.am

Nyní nastal večer velké oslavy, na které tyto slavné osobnosti nemohly chybět. Ani „kompars“ nebyl k zahození. V čele slavnostního stolu nemohl chybět současný kreativní ředitel LV Nicolas Ghesquiere doprovázen šéfredaktorkou Annou Wintour. Nechyběly ani další dvě významné osobnosti amerického vydání časopisu Vogue Andre Leon Talley a Grace Coddington.

Andre Leon Talley, Grace Coddington

Andre Leon Talley, Grace Coddington

Celá večeře se nesla ve velmi příjemné atmosféře. Karl Lagerfeld se tulil k australské herečce Nicole Kidman, Christian Louboutin pro změnu líbal do vlasů Ashley Olsen a Anna Wintour neztrácela svůj tolik vzácný úsměv. Večeře však měla ještě jeden podstatný bod. Patrick Demarchelier, který ten večer v provizorním studiu nafotil přítomné hosty s jejich vlastními monogramy.

Stephen Gan, Karl Lagerfeld, Nicole Kidman

A nyní už jen my netrpělivě očekáváme slavnostní otevření nového několikapatrového butiku Louis Vuitton v centru Prahy a luxusu Pařížské ulici.

Foto: Profimedia.cz; LV – facebook.com; instagram.com