Vévodkyně Kate je symbolem vysoké elegance

/ Redakce

Vévodkyně Kate je rozhodně jednou z nejsledovanějších žen světa. Paparazzi úrovně své zesnulé tchyně princezny Diany sice nedosahuje, ale kritikou na její osobu rozhodně novináři nešetří. Ta kritika je ale většinou pozitivní, alespoň co se módy a stylu týká.

Právě v těchto dnech je vévodkyně Kate ostře sledována. U příležitosti oslavy 90. narozenin Alžběty II. se společně se svým mužem Williamem Kate účastní řady významných a vysoce důležitých akcí, které vyžadují vytříbený vkus. Maminka dvou dětí je ve skvělé kondici, její postava je štíhlejší než kdykoli jindy a stylisté, vizážisté i kadeřníci odvádějí tu nejlepší práci. Na balkoně Buckinghamového paláce se Kate objevila v nádherném kabátku, elegantním klobouku s výraznou květinou a účesu hodným naprosté noblesy.

Members of the royal family, including Catherine, Duchess of Cambridge holding Princess Charlotte, Prince George, Prince William and Queen Elizabeth stand on the balcony of Buckingham Palace in central London

Na koňské dostihy Royal Ascot v britském Berskshire Kate zvolila krajkové šaty z dílny Dolce&Gabbana, které sice neoblékla poprvé, ale proč nezopakovat model, který je hoden skutečné princezny.

Kate na rozdíl od své tchyně ctí královská pravidla, bonton a málokdy odbočí na vedlejší kolej. Její sbírka klobouků musí být úctyhodná. Nikdy však nesází na extravaganci a vždy volí spíše jednoduchost a střídmost.

duchess-catherine-accepts-honorary-positions-four-charities

Kromě klobouků na Kate můžeme obdivovat i decentnost, co se bot týká. Nejčastěji ji zastihneme v lodičkách tělové barvy nebo jednoho odstínu, nejčastěji bílého nebo černého.

016-Duchess-Catherine-arrives-wearing-her-Alexander-McQueen-Champagne-Lace-Dress

Délky sukní nebo šatů Kate nejčastěji volí pod kolena nebo do půlky lýtek. I když ona by mohla ukázat více, Kate dobře ví, co je její povinností na poli královské výsosti.

Kate-Middleton-3

Pokud si se svým stylem nevíte rady a eleganci k práci nebo plnění rodinného postavení potřebujete, pak by Kate měla být vaší inspirací.

2D274906904723-1D274906803756-ss-140529-kate-update.today-inline-large

Britain's Catherine, Duchess of Cambridge speaks with soldiers during a medal ceremony for the Irish Guards at the Victoria Barracks in Windsor

6696903

kate-middleton-2

kate-middleton-style-p-230x338

rs_634x1024-140419183020-634.Catherine-Duchess-of-Cambridge-2-jmd-041914_copy

Foto: Pinterest.com; Facebook.com; telegraph.co.uk