Victoria´s Secret: Úchvatní andílci dobyli Londýn

/ Redakce

Úterní večer patřil ryzí kráse a sex-appealu. Alespoň takto to jistě viděli britští „džentlemani“.

Vždy očekávaná přehlídka luxusního spodního prádla Victoria´s Secret se již po čtvrté konala mimo New York. V pondělí v Londýně přistálo letadlo zahaleno do růžové barvy, ze kterého na plochu vystoupily nejkrásnější topmodelky světa. Již během letu byly modelky tolik nadšené, že pořizovaly jednu selfie za druhou. Jejich nadšenost i vysoká očekávání jsou z fotek patrné na první pohled.

10505448_10152934745959090_2285085822576434452_n

Té letošní přehlídky se účastnilo 47 topmodelek, což je o sedm více než loni. Seznam modelek čítá famózní jména jakými jsou Lily Aldridge, Isabeli Fontana, Karlie Kloss, Constance Jablonski, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Joan Smalls, Barbara Fialho, Shanina Shaik, Jasmine Tookes, Daniela Braga, Lais Ribeiro, Sara Sampaio, Maria Borges, Romee Strijd, Stella Maxwell, Magdalena Frackowiak a další.

1506781_10152936630964090_4812474908566209604_n

I když přehlídka nebyla určena veřejnosti a hosté museli ukazovat oficiální pozvánku, sešlo se jich na 3 400. Hosté, mezi kterými byl například John Galliano nebo Roland Mouret, byli nadšení ze živosti celé přehlídky. Modelky roztančila Taylor Swift, která nejen zpívala, ale oblékla i několik velmi svůdných modelů. Další hudební doprovod obstarali Ariana Grande, Ed Sheeran a Hozier.

Taylor Swift

Taylor Swift

Letošní přehlídka Victoria´s Secret nabídla hned šest různých témat; Gilded Angels, Exotic Traveller, Fairy Tale, Dream Girl, University of Pink and Angel Ball. Nechyběla ani nejdražší podprsenka Fantasy Bra, která zákaznice vyjde na 2 miliony amerických dolarů. Letos ji oblékly hned dvě modelky a to Adriana Lima a Alessandra Ambrosio, které jsou stálicemi přehlídek Victoria´s Secret. Je to až neuvěřitelné, ale obě modelky šly svou první přehlídku již v roce 2000. Obě mezitím stihly porodit děti a v perfektní kondici se vrátily zpět na přehlídková mola a sklízí úspěchy i obdiv dodnes.

Alessandro Ambrosio

Alessandro Ambrosio

Samotné zákulisí by se dalo snadno přirovnat ke včelímu úlu. Modelky připravoval tým 30 vizážistů a kadeřníků. Zadání znělo přirozenost. Na pleť byla použita německá kosmetická značka Kryolan, na oči vizážisté použily stíny Shiseido. Vše doladili řasenkou a slabou oční linkou. Vlasy musely mít objem, aby celkový vzhled vzbuzoval vášeň a touhu.

profimedia-0212187220

Modelky obuli hned dva návrháři a to Nicholas Kirkwood a Sophia Webster.  Šperky vytvořil britský designér Shaun Leane. Značka Victoria´s Secret jasně chtěla dokázat Velké Británii, že si váží jejich umělců a designérů. I jednu z řad spodního prádla University of Pink navrhl britský designér Nasir Mazhar. Angličané zkrátka mají být na co hrdí a my se z jejich talentu a umu můžeme těšit stejně jako na příští velkolepou událost, kterou přehlídka Victoria´s Secret vždy je.

Foto: Profimedia.cz; Facebook.com