Victoria Beckham pořádá charitativní výprodej svých šatů

/ Redakce

Sofistikovaná mladá dáma uctívající minimalistickou módu, tolik oblíbená po celém světě ještě před pár lety oblékala diametrálně odlišné outfity. A již za pár dní je začne prodávat.

Victoria Beckham, dříve rovněž známá jako Posh Spice, prošla za dobu své slávy obrovskou změnou. V době éry dívčí kapely Spice Girls nosila volnější styl, odhalený pupík nebyl žádnou výjimkou a často místo sexy topu nosila pouze vršek od bikin. S dnešní Victorií je ta minulá jednoznačně k nepoznání.

Módní transformace Beckham za poslední dvě desetiletí píše svým způsobem módní dějiny a pro módní fanoušky i fanoušky samotné Victorie je schovaná v zadní části Victoriina šatníku.

Celebs attend the Chanel Fashion Show in Paris

Módní návrhářka, matka a stylová ikona Victoria Beckham vybrala zhruba 600 kousků ze svého osobního šatníku a rozhodla se je prodávat výhradně na theoutnet.com. Jestliže i vy máte zájem „ulovit“ některý model Victorie, musíte se na těchto stránkách zaregistrovat. Celý výtěžek z prodeje půjde na mothers2mothers, charitativní organizaci starající se o matky, které jsou HIV pozitivní a učí je způsoby, jak zabránit šíření viru vůči svým dětem.

RESTRICTIONS APPLY: Victoria Beckham leaves Claridges Hotel in London after having dinner with her parents

Prodej modelů je omezen pouze na pět dní a započne 20. srpna. Tato módní a charitativní akce má za cíl zvýšit povědomí o fondech na dobrou věc. Beckham proto vybrala oblíbené kousky z dob Spice Girls od večerních šatů až po kabáty od špičkových návrhářů. Všechny modely pro ni mají zvláštní význam, Beckham je totiž nosila na schůzky se svým manželem či na významné veřejné  události. Jistě tak poznáte bíle šaty Dolce & Gabbana, které na sobě měla při předávání MTV Video Music Awards v roce 2003 či žluté šaty Roberto Cavalli při příležitosti večírku Světového poháru v roce 2006.

USA MTV Movie Awards

Milujete-li manželé Beckhamovi, kteří jsou jedním z nejkrásnějších párů na světě a toužíte udělat dobrý skutek, pořiďte si v aukci jedny z Victoriiných šatů, které jeden příběh napsaly a ten druhý budou psát díky vám.

Foto: Profimedia.cz