-->

Victoria Beckham se nechtěla fotit se Spice Girls

/ Michaela Hošková

Tento týden se uskutečnila tisková konference k uvedení muzikálu “Viva Forever” v Londýně, ve kterém zazní ty největší hity dnes již legendární dívčí skupiny Spice Girls.

A kdo jiný než právě členky tohoto dívčího fenoménu by se měly procházet po červeném koberci v tento den. Bohužel ke společné chůzi ten večer nedošlo. Dnes nejznámější a pravděpodobně i nejúspěšnější členka Victoria Beckham se svých kolegyní stranila. Geri Halliwell, Emma Bunton, Melanie Brown a Melanie Chisholm se tak fotily bez ní. Victorii naopak doprovodila téměř celá její rodina. Jen malá dcera Harper Seven chyběla. David Beckham ten večer všem dal najevo, že život v USA již definitivně pro rodinu Beckhamových skončil a Evropa je nyní jejich domovem.

Všechny dámy se ten večer hodily do gala. Victoria však opět zbytek skupiny zastínila perfektním outfitem, který byl nadčasový a vysoce elegantní. Nádherný a jednoduchý temně fialový kabát působil vznešeně a klasické lesklé kalhoty a bílá blůza velmi čistě. Geri Halliwell si tiskovou konferenci spletla s večerní premiérou a oblékla si róbu pro princezny, která nebyla šťastnou volbou. Naopak vždy spíše sportovní Melanie Chisholm zvolila tentokrát velmi příjemný model v podobě krátkých šedých šatů, které lehce doladila černým psaníčkem a vysokými podpatky. Jen mohutný kříž na ruce ubírá celkovému vzhledu křehkost. Melanie Brown vždy byla velice sexy a ve svých modelech odvážná a nebylo tomu jinak ani tento den. Krajkové průsvitné šaty Emmy Bunton působí až trochu nevkusně, a tak není divu, že módní kritici nešetřili slovy a opět vynesli do nebes dokonalý styl Victorie Beckham, která jednoznačně ví, co si pro jakou příležitost obléct.

Foto: profimedia.cz; showpix.cz