Victoria Beckham už dávno není královnou vysokých podpatků

/ Redakce

Byly doby, kdy jsme si královnu módy Victorii Beckham nedokázali ani na okamžik představit bez vysokých jehlových podpatků a ultra velkých platform. I fotbalový míč v minulosti kopala přímo na hřišti v botaskách na vysokém klínu. Dnes je situace zcela jiná. Victoriin styl se razantně změnil. Nejčastěji ji vidíme v kalhotách a plochých botách či teniskách.

I v pokročilém těhotenství s dcerou Harper si Victoria kráčela v nepohodlných a vysokých Christian Louboutin lodičkách. Stála v nich dokonce frontu při vstupu do Beckinghamského paláce a nijak si nenaříkala.

april29_royal_shoes-1

Nejdříve se Victoria z vysokých výšek přemístila do těch středních. Odhodila vysokou platformu a zůstala u středně vysokých podpatků, které se obratem staly módními. Klasické lodičky nahradila originální tvarem, který stále ještě vídáme v butiku COS a hodně nás baví. Ale i od těchto podpatků Victoria upustila.

victoria-beckham-4

První razantní změna přišla s narozením dcery Harper Seven, kdy se začala v ulicích objevovat v klasických balerínách.

25f98090777ec595701d9fb2d4f780b8

Poté začala celkově měnit svůj styl. Více času trávila se svým dospívajícím synem Brooklynem a začala na úkor šatů preferovat kalhoty. Dokonce se oblékla do klasických botasek a více se tak přiblížila generaci svého syna.

Victoria-Beckham-Wears-Adidas-Stan-Smiths

Vše posunula ještě dál, když se na konci svých přehlídek rovněž přestala objevovat v šatech a vysokých podpatcích a na místo toho, se oblékla do maxi svetru a kalhot s bílými jednoduchými botaskami, které se staly must have.

gallery-1456336135-hbz-vb-lead

O změně stylu můžeme u Victorie jen spekulovat, co za ním stojí. Snad touha po mládí, snad pohodlnost vykoupena čtyřmi dětmi nebo prostě svět z normální výšky vypadá nakonec i pro Victorii více přirozený.

785dd47dcd89abfdea7205b295979aee

126926

vicky-b-flats

nintchdbpict000264565279

Foto: Facebook.com; Pinterest.com; Profimedia.cz