Victoria se stala tváří Bijoux Exclusive

/ Redakce

Značka Bijoux Exclusive požádala úspěšnou zpěvačku Victorii o spolupráci na nadcházející kampani podzim/zima 2012.

Půvabná zpěvačka Victoria, jež je vášnivou obdivovatelkou posledních módních trendů a sama se se svou image nebojí experimentovat, souhlasila. „Je to právě luxusní bižuterie a doplňky, které pomohou rychle a efektně podtrhnout váš styl a celkový outfit. Je úžasné kolik kombinací se dá vymyslet a jedinou hranicí je vaše vlastní fantasie“, uvádí Victoria.

Bijoux Exclusive nabízí jedinečné šperky vhodné nejen pro slavnostní příležitosti, ale také ke každodennímu nošení.  Lze si vybrat z nepřeberné škály módních doplňků od náušnic, prstenů, náramků po spony do vlasů či háčků na kabelky za dostupné ceny. Bijoux Exclusive představuje novou kolekci štrasových šperků vykládanou kamínky Preciosa, jež jsou vyráběny z českého křišťálového skla. Prsteny a náramky v barevných odstínech zelené, zářivě bílé či svůdně růžové, vám dokážou nejenom oživit vzhled, ale i zvednout náladu.

Zpěvačka Victoria, jež je tváří značky pro tuto sezónu oslňuje nejenom svým půvabem, ale také energií a vtipem. Tyto vlastnosti jsou zachyceny i na snímcích, které vznikly rukou fotografa Petra Berounského. Victoria vstoupila na českou scénu v roce 2000, kdy se začala objevovat v klubech a na R´n´B parties. Opravdový převrat pro ni znamenal rok 2005, kdy vydala nový singl s názvem „Cry“, který se později objevil ve velmi populární hře The Sims 2 – Noční život. Ještě úspěšnější se stala cover verze písně „Hotel California“. Její poslední album slavilo velký úspěch i díky pilotnímu singlu This Life, který se na domácí klubové scéně okamžitě vyšplhal na první příčky.

Výběrem této tváře se značka Bijoux Exclusive trefila do černého. Victoria vypadá na níže uvedených fotografiích nádherně, exkluzivně, vášnivě a žensky a taková je i nová kolekce Bijoux Exclusive.

 

Foto: PR firem

 

0 Comments

Leave a Comment