Víkend volá po šťavnatém osvěžení!

/ Redakce

Oblíbená síť Bubbleology má ve svém repertoáru kromě veganských raw tyčinek další novinku, jenž se zaměřuje na zdravý životní styl – drink ACTIVE LIFESTYLE.

Značka Bubbleology se zaměřuje na zdravý životní styl. Novinku tak ocení zejména lidé s aktivním životem. Jednotlivé ingredience v ACTIVE LIFESTYLE jsou tu proto nejen kvůli chuti, ale také proto, aby daly vašemu tělu to nejlepší. A jak už je u Bubbleology zvykem, v nabídce všech produktů je vždy několik variant, ze kterých můžete vybírat podle Vaší aktuální chuti.

Novinku ACTIVE LIFESTYLE od Bubbleology si tak můžete vychutnat ve třech základních kombinacích:

ENDLESS ENERGY

Zelený jasmínový čaj s příchutí ananasu a bazalky

PERFECT MOOD

Zelený jasmínový čaj s příchutí grapefruitu a kardamonu

BRAIN MASSAGE

Zelený jasmínový čas s příchutí citrónu a lemongrass

Základem je ve všech variantách zelený čaj, který povzbuzuje, podporuje hubnutí a obsahuje řadu zdraví prospěšných antioxidačních látek. Ananas je známý příznivými účinky na trávení a velmi širokou škálou vitamínů. Je často využíván při redukčních dietách. Bazalka je povzbuzující a má afrodiziakální účinky, a také zlepšuje náladu. K hubnutí se výborně hodí i grapefruit, který je navíc doslova napěchován flavonoidy, které regenerují a zpevňují naše cévy. Citrónová tráva snižuje cholesterol, má příznivé účinky na nervové potíže a detoxikuje organismus. Vše bez přidaného cukru.

Foto: Archiv Bubbleology