Víme, jak překvapit maminku na den matek!

/ Redakce

Hledání dokonalého dárku ke dni matek může být někdy pěkná dřina. Ale víte, co je nejspíš ještě větší dřina? Být matkou. A proto není třeba se při pátrání po správném kousku stresovat. Maminku potěší přece i obyčejný vzkaz, protože i vzpomínka zahřeje u srdce. Nicméně, pokud plánujete i nějaký dáreček, s tímto seznamem zaručeně 8. května maminku mile překvapíte!

1.Hodinky

Máte mámu, která je neustále ve spěchu a nestíhá? Tak to přímo volá po nových hodinkách. My z redakce jsme si zamilovali minimalistické hodinky, které jsou moderní a zároveň klasické. Vyberete-li model zdobený Swarovski krystaly v kombinaci s růžovým zlatem, uvidíte, že si tento nadčasový kousek vaše maminka zamiluje.

14502453-coh2

2.Domácí soli do koupele

Tyto květinové koupelové soli jsou nejen detoxikační, ale také zatraceně krásné a reprezentativní. Vaše maminka se tak bude moci rozhodnout si soli vystavit v koupelně, a nebo si udělat provoněnou koupel. Vše, co je potřeba, je směs Epsomské a mořské soli, nějaký esenciální olej, kokosový olej, a sušené květy nebo bylinky.

6_c53a8325-96ac-4bec-bab7-1dfa76315b85

3.Rozkošné čaje. Zn. Snadno a Rychle!

Tyto květinové čajové sáčky jsou tak jednoduché, že je rychleji vytvoříte, než přelouskáte těchto pár řádků. Stačí jen odstřihnout cedulku z čajového sáčku a navázat na konec provázku umělou, nebo sušenou květinu. Pokud plánujete řešit dáreček last-minute, je tento tip právě pro vás.

diy_flowerteabags-5c

4.Polodrahokamy?

Pokud jste na první pohled zahlédli polodrahokamy, nebo nějaké léčivé krystaly, podívejte se znovu. Tyto mramorové krásky se vzhledem polodrahokamů jsou totiž ručně vyrobená mýdlapotravinářským barvivem a průhledným a neprůhledným “mýdlovým základem“. Originální a neokoukaný “doplněk” do koupelny, který překvapí a uchvátí svojí jedinečností. Nezapomeňte, příprava je lehce náročnější! Nechte si tedy na tento dárek trochu času.

gemstonesoap12

5.Fotoalbum

Co je lepší, než si po letech prohlížet vzpomínková alba? Nic! Proto, pokud i vy a vaše máma milujete “listovat” vzpomínkami, vytvořte jí fotoknihu plnou krásných okamžiků. Tato cenově dostupná internetová služba dokáže vytvořit krásně vázané knihy plné obrázků, fotek a vpisů, na které jen tak nezapomenete!

hardcoverinside

6.Beauty box

Takový správně mířený a nádherně uspořádaný koupelový set, dokáže vykouzlit úsměv na tváři každé maminky. Box,  který obsahuje heboučkou osušku, svíčku v keramické dóze, přírodní mořskou houbu, svěží krém a levandulovou koupelovou sůl, spojuje krásu  a pohodí, dokonalého dárku luxusního vzhledu.

1-_relaxation_packed_copy_bd7d4c6f-0cf9-45e5-9e7a-21ad741d405e_1024x1024

7.Snídaně do postele

Pro ty, kteří žijí v blízkosti, nebo plánují svoji maminku navštívit, určitě ji můžou překvapit 8. května snídaní přímo do postele. Co třeba domácí palačinky s jahodovo-rebarborovou omáčkou? Také se vám už sbíhají sliny?!

16748521603_428afa0256_o

8.Doplněk do bytu

Maminky, které mají kuchyň jako “jejich království“, určitě potěšíte poslední novinkou kuchyňské dekorace, nebo kuchyňského příslušenství. Například aktuálním trendem jsou popsané dózy na jednotlivé suché potraviny jako je mouka, cukr, čaj, sůl a podobně. Obdarujte vaši maminku celou sadou, uvidíte, že místo aby vám začala děkovat, začne v kuchyni rozmísťovat nové nádobíčko!

utility-kitchen-canisters-o

Zdroj: Pinterest.com