Víme, jaké trendy jsou letos na pláži IN!

/ Redakce

Léto je tu a s ním také spousta trendů a “ne”trendů, se kterými se musíme vypořádat. Jaké plavky letos letí? My to víme!

Průstřihy

Jste připravené ukázat trochu vice kůže, na úkor rovnoměrného opálení? Letos dekorativní průstřihy neminou ani konzervativnější siluety plavek od těch s vysokým pasem po jednodílné, přes trikiny, bikini i oblíbené monokini (jednodílné plavky s holými zády)!

bathing-suit-trends-cutouts-tori-praver-target

Minimal

Trh s plavkami obvykle není k minimalistům příliš příznivý, obchody jsou vyloženě zaplňené nejrůznějšími crazy potisky a nesmyslnými detaily. Nicméně letos se zdá, že se obchody začaly přizpůsobovat velké poptávce po jednoduchých, zato efektních kouscích. Jo, jednoduché siluety a neutrální barvy zkrátka frčí.

bathing-suit-trends-2016-minimalist-cali-dreaming

Baewatch

Sexy celkové plavky ála Pamela Anderson nás vrací rázem do 90. let, které jsou bezprostředně v kurzu. Tím jsme snad řekli všechno, ne?

bathing-suit-trends-2016-90s-nasty-gal

Pruhy

Stejně jako osvěžující vodní meloun, nebo ledová limonáda, i pruhy ve všelijakých podobách a rozměrech budou na plavkách velkým osvěžením v letní plážové módě.

bathing-suit-trends-2016-stripes-made-by-dawn

Sporty

Stejně jako oblíbené nošení legínů na cvičení, i styl ála atletické plavky má před sebou velkou budoucnost v podobě trendu. Ovšem colorblocking a střih ke krku budou dost sportovními prvky na to, abyste tento trend dokázali dostat decentně do záře reflektorů.

swimswear-trends-halter-hollie-watman
Na jedno rameno

Jo, odhalená ramena a tuscy volánků z letošních top letních trendů se dokázaly zakomponovat také do světa plavek. Pokud se po těchto plvakách v obchodě vrhnete, nezapomeňte na minimalistický koncept, který tento styl nese. Volte ty, které jsou jednobarevné, nebo jemně vzorované.

bathing-suit-trends-2016-shoulder-river-island

Handmade

Háčkované plavky a detaily zůstávají v kurzu již z minulého roku. Nicméně tuto sezónu se k nim přidávají také zdobné výšivky a krajky. Ovšem pozor, při nákupu takového skvostu se ujistěte, že se s plavkami můžete i koupat, ať potom nemusíte prahnout na sluníčku jen díky nevhodnému výběru!

bathing-suit-trends-2016-crochet-kiini

Zdroj: Archiv Firem